WTF?
     
В центрі Броварів цигани на пішохідному переході збили бабусю з онучкою

19.09.2017 році близько 12:00 в Броварах на пішохідному переході по вул. Гагаріна під колеса легкового автомобіля ВАЗ-2101 потрапила літня жінка з шестирічною дівчинкою.
Рухаючись зі сторони вул. Київська, водій романської зовнішності на старенькій "копійці" не поступився перевагою у русі на пішохідному переході та здійснив наїзд на бабусю зі своєю онучкою.

 

Як повідомили свідки дорожньо-транспортної пригоди, за мить до наїзду бабуся встигла собою прикрити шестирічну дівчинку та прийняла увесь удар на себе.

Після удару дівчинка піднялась на ноги та почала плакати. Жінка не змогла підвестись, тому чекала лікарів. Прибувши на місце аварії, лікарі забрали на обстеження і жінку, і дівчинку. 

 

Поліція прибула на місце ДТП дещо пізніше. Прокоментувати дорожньо-транспортну пригоду поліція відмовилась. Один з поліцейських розмовляв з водієм-винуватцем, інший брав свідчення в свідків наїзду на пішохода.

Як повідомляють свідки в соцмережі, після наїзду водій ВАЗу накинувся на бабусю. Цікаво, що жерв могло бути більше. Як повідомили нам свідки, під колеса "цигана" також ледь не потрапив хлопець, який ледве встиг "винирнути" з під колес ВАЗу.