WTF?
     
Броварчани відзначали 387-му річницю Дня міста

Минулими вихідними, 15-17 вересня, броварчани відзначали 387-му річницю Дня міста.

У парку «Перемога» відбувся сімейний фестиваль «BabyBoomFest». Територія парку була поділена на тематичні зони, де відбулись майстер-класи, спортивні естафети, сімейні квести, семінари, лекторії та консультаційні зустрічі, вокальні та хореографічні розваги. На Маминій галявині фахівці з різних галузей читали лекції для вагітних жінок і молодих матусь. Крім того, батьків вчили, як надавати першу медичну допомогу. А на Майдані Свободи приземлився BabyBoomFest літак.

Одразу два благодійних ярмарки вітали броварчан. Благодійний фонд "Інна" та представники школи для дітей з особливими потребами "Мозаїка" продавали хенд-мейд вироби та заробляли кошти на доброчинність.

На "Шайбі" вже втретє відбувся фестиваль фабр "Холі". Молодь із запалом обсипала один одного яскравими барвами. В цей час на сцені виступали ді-джеї.

Того ж дня у конференц-залі готельного комплексу «Спорт» відбулась урочиста зустріч з делегаціями міст-побратимів з Польщі, Франції, Естонії, Республіки Білорусь та Латвійської Республіки. Іноземці також поклали квіти до меморіалів. А ввечері гості Броварів піднялися на святкову сцену і привітали містян

.

Цьогоріч організатори підготували насичену спортивну програму. У святкуванні Дня міста взяли участь близько тисячі спортсменів. До третьої ночі тривав баскетбольний марафон у парку.

Головну сцену розмістили біля "танку" в парку. Увесь день на ній виступали артисти, а близько восьмої вечора сцену почали демонтувати.

Посеред парку розмістилася галявина з атракціонами, яка працювала і в наступний день.

На День міста запрацював і тролей над озером в парку.

Для людей поважного віку на літній естраді виступав естрадно-духовний оркестр з програмою «Незабутні мелодії молодості» та творчі колективи міста. Святкування на літній естраді продовжив Народний артист України Мар’ян Гаденко. А в концерт-холі торгово-розважального центру «Термінал» для пенсіонерів відбувся традиційний «Осінній бал».