WTF?
     
Броварських рятувальників привітали представники Франції з професійним святом

15.09.2017 року в приміщенні Броварського районного управління ДСНС України у Київській області відбулися урочисті заходи з нагоди «Дня Рятівника», на яких були присутні представники міської та районної ради державних адміністрацій, а також представники м. Фонтане-су-Буа (Французька Республіка), Мішель Табану – заступник мера з питань міжнародної співпраці, Паскаль Дефе – член асоціації «Друзі Броварів», делегат ЮНІСЕФ департаменту Валь-де-Марн та інші. Про це на своїй сторінці повідомляє 5 ДПРЗ м. Бровари та Броварське районне управління ГУ ДСНС України.

  

Представники Французької Республіки усвідомлюючи істину мирного співіснування всіх націй і народностей на планеті, яке базується на принципах солідарності, справедливості та злагоди, побажали особовому складу рятувальних підрозділів міцного здоров’я, благополуччя, наснаги та довголіття. Під час заходів присутніми представниками м.Фонтене-су-Буа, були покладені квіти до пам’ятника Героїв Чорнобиля та їх вшанування хвилиною мовчання. 
Під час спілкування були обговорені плани на подальше плідне співробітництво з пожежними командами Французької Республіки.
Співробітників рятувальних підрозділів було відзначено почесними грамотами та відзнаками Броварської районної ради та міського голови м. Бровари. Гості та керівництво Броварського РУ та 5-ДПРЗ (м. Бровари) побажали особовому складу рятувальних підрозділів міцного здоров’я благополуччя, наснаги та довголіття. А також до Броварського РУ завітала студія вокала "Кантілена" з щирими вітаннями з нагоди відзначення «Дня Рятівника». 

  
Встановлення професійного свята саме 17 вересня свідчить про визнання державою важливості справи, якою займаємося, це висока оцінка добрих справ, що виконуються рятівниками. Заслужили рятівники і народну повагу. Перш за все тим, що завжди за основну мету брали спасіння людей, їх домівок, державного та особистого майна. Народ високо цінує рішучість, мужність і героїзм, які рятівники виявляють під час гасіння пожеж, ліквідації надзвичайних ситуацій.
Щиро бажаємо всім вам професійних успіхів, творчого натхнення, міцного здоров’я, особистого щастя, злагоди та сімейного благополуччя