WTF?
     
Доступна вища освіта у Броварах: університет «Україна»

  У нашому сучасному інформаційному суспільстві вища освіта з кожним днем стає все важливішою. Відповідно збільшується і кількість охочих до навчання. Броварчани вже давно приєдналися до цієї «гонки за знаннями», і питання де у нашому місті здобути якісну освіту втратило свою актуальність. На сьогодні спеціальну середню та вищу освіту в Броварах з легкістю можна здобути в різних освітніх закладах міста: коледжі вищого навчального закладу «Відкритий міжнародний університет розвитку людини “Україна”, Поліцейському фінансово-правовому коледжі, Професійному технічному училищі №4, Броварському вищому училищі фізичної культури та Економіко-технологічному університеті.

  Уже більше п’ятнадцяти  років студентів нашого міста та району приймає Броварський коледж вищого навчального закладу «Відкритий міжнародний університет розвитку людини “Україна”». Навчальний заклад був заснований ще у 1998 році як неприбутковий заклад освіти, який надавав би освітні послугу всім охочим, а особливо молоді з незахищених категорій населення: дітям-сиротам, дітям із багатодітних та малозабезпечених родин, дітям з обмеженими фізичними можливостями. За словами директора навчального закладу Наталії Сніжко, коледж надає можливість у рівних умовах навчатись інвалідам і здоровим людям, представникам різних соціальних груп.

  Історія закладу розпочалася у 1999 році, коли було відкрито Представництво вищого навчального закладу «Відкритий міжнародний університет розвитку людини “Україна”» в м. Бровари. Не минуло й п’яти років, як його реорганізували у Броварську філію. Березень 2009 р. став поворотним для нового навчального закладу: філія стала Броварським коледжем, яким він є і дотепер.

Очолює талановитий колектив висококваліфікованих викладачів та співробітників Броварського коледжу кандидат технічних наук, доцент Наталія Анатоліївна Сніжко. Не раз вона була нагороджена за свою багаторічну сумлінну працю та вагомий внесок у соціально-економічний розвиток міста Почесною грамотою Київської обласної державної адміністрації, Подякою міністерства праці та соціальної політики України та Почесними грамотами Броварської міської ради.

  - Окрім навчання, наші вихованці постійно займаються різними видами спорту, організовують та проводять молодіжні заходи у місті. Вони активні учасники студентського руху Броварів. Багато років очолюють студентську Міську Раду, є членами обласної Студентської Ради. Ми пишаємося усіма своїми учнями, - розповідає Наталія Анатоліївна.

  Щотижня з понеділка по п’ятницю студенти коледжу на лекціях, семінарах, консультаціях оволодівають практичними та теоретичними навичками, які неодмінно знадобляться у майбутній професії. Мудрі наставники викладачі залюбки діляться усім, що самі знають. Окрім звичайних занять у приміщені коледжу, студенти постійно відвідують організації та підприємства, де отримують важливий для процесу майбутньої професійної діяльності досвід.

  - Наші найталановитіші вихованці – студенти спеціальності «Дизайн» – постійно організовують та проводять різноманітні виставки своїх робіт. І не лише в приміщені коледжу, - додають викладачі.

  Коледж університету «Україна» став рідною альма-матер для багатьох броварчан. Випускники безмежно вдячні коледжу за одержані знання, учні насолоджуються життям в одній великій студентській родині. Головне, що всі вони люблять рідний коледж!