WTF?
     
Мандатна комісія федерації Броварського району з футболу зарахувала "Шевченкове" технічну поразку у грі з "Юніоном"

Мандатна комісія ухвалила рішення щодо спільної заяви команд "Юніон" і "Альянс" про участь незаявлених гравців ФК "Шевченкове" у матчах другої ліги чемпіонату Броварського району з футболу.

Нагадаємо, під час матчу 10-го туру чемпіонату за "Шевченково" виступав незаявлений гравець Боярінов Ігор. Він був зазначений у протоколі на гру, але не був заявлений клубом на сам чемпіонат. Подібна ситуація склалася і під час гри між "Шевченковим" і "Богданівкою". Довгаль Олександр, незаявлений на гру, відзначився забитим голом.

Броварський ФК "Юніон" і "Альянс" подали заяву до федерації футболу Броварського району, аби результати зазначених ігор анулювали, а шевченківцям присудили технічну поразку.

У вівторок, 12 вересня, мандатна комісія розглянула звернення і схвалила позов броварчан. Згідно з рішенням комісії, ФК "Шевченкове" зарахована технічна поразка у матчі з командою "Юніон".

Таким чином "юніонівці" стають срібними призерами другої ліги чемпіоанату і наступного сезону гратимуть вже у першій лізі.