WTF?
     
Фонтан серед вулиці у Броварах: біля трикотажної фабрики прорвало каналізацію. У місті знову немає води (ВІДЕО)

Біля трикотажної фабрики у Броварах прорвало каналізацію. Аварія сталася вранці 13 вересня. Через це у місті з 08:30 немає води.

Про аварію стало відомо з соцмереж.У місцевому водоканалі цю інформацію підтверджують, але про конкретні сроки ліквідації аварії сказати нічого не можуть.

Броварчани у соцмережах пишуть, що біля будинку по вул. Незалежності, 12В, все затопило. На тротуарі бурлить фонтан з одних із каналізаційних люків.

В аварійній службі "Броваритепловодоенергія" кажуть, що воду можуть дати за півгодини. Але у водоканалі наших журналістів запевнили, що після обіду водопостачання мають відновити.

Схоже, броварчани все-таки отрималий новий фонтан до Дня міста, про який довго мріяли.
Нагадаємо, увечері 12.09.2017 року у КП "Броваритепловодоенергія" повідомили, що через ремонт на аварійному колекторі, який знаходиться на перетині вулиць Симона Петлюри та Незалежності, з 23:00 до 07:00 по місту буде відсутнє водопостачання. 
Вранці 13.09.2017 року на декілька хвилин водопостачання відновили, але згодом місто знову залишилось без води.

Пообіді 13.09.2017 року водопостачання всеж відновили, але ненадовго. Вже о 16:30 вода з кранів броварчан знову пропала. Як повідомили нам в аварійній тепломереж КП «Броваритепловодоенергія», строки відновлення водопостачання в місті поки що невідомі, але вони будуть намагатися включити броварчанам воду до кінця цього дня.