WTF?
     
З початком осені у Броварах зросла кількість звернень до лікарів і пацієнтів із ГРВІ

  З початком осені у Броварах зросла кількість хворих на ГРВІ. Про це стало відомо на сьогоднішній оперативній нараді.

  За словами головного лікаря Броварського міського центру первинної медико-санітарної допомоги Ігоря Кравцова, до дільничних і сімейних лікарів звернулося 5200 броварчан (2700 дорослих і 2500 дітей). У 313 пацієнтів діагностували ГРВІ (204 дитини та 109 дорослих).

 Минулого тижня зафіксували 33 випадки інфекційних захворювань (15 у дітей, 18 у дорослих). 11 мешканців госпіталізували. Як повідомив керівник райвідділу лабораторних досліджень Віталій Прокопенко, усі випадки між собою не пов'язані.

  У 2-х броварчан діагностували туберкульоз. Хвороба вразила вагітну жінку та десятирічну дитину. Остання разом із родиною приїхали з Дніпра і до початку навчального року підхопила туберкульоз. Через це до школи хвора дитина не ходила і зараження інших школярів вдалося уникнути.

  За словами Прокопенка, у Броварському лісництві відібрали гриби для дослідження на вміст радіонуклідів. Результати приємно вражають - показник у них в десятки разів нижчий від гранично допустимих норм. Вода у місті також відповідає нормам.