WTF?
     
Дванадцятирічна Наташа Лафазан почала нове життя у Броварах після того, як в результаті обстрілу на Донбасі втратила маму

Дванадцятирічна Наташа Лафазан два роки тому втратила маму. Жінка загинула в результаті обстрілу в Сартані, що біля Маріуполя. Вона накрила дочку своїм тілом, врятувавши дитині життя. Однак Наташа також постраждала – втратила ногу, передає Цензор.НЕТ.

- Два роки минуло, а Наташі дуже важко психологічно навіть на хвилинку повернутися в те місце, де народилася і виросла, і вже так багато втратила. Вони з татом тепер одні, по крихтам будують нове життя, - розповідає волонтер Оксана Лазебник.

У червні цього року Оксана вже зверталася за допомогою. Після того на кошти благодійників вдалося купити і оформити для Наташі з татом пів будинку у Броварах. Тут дівчинка пішла в школу.

- Витрати на необхідний ремонт будинку і купівлю усіх необхідних меблів і техніки дуже великі. Тато майстер на всі руки, він все робить сам, працює на максимум, але сам не витягне, на жаль. Для повноцінного функціонування будинку ще потрібні газова плита, письмовий стіл, ліжко для Наталки (поки вона спить на підлозі) і багато іншого, - пояснює Лазебник.

Крім того, Наталя пройшла повторне протезування і реабілітацію в Словенії.

Реквізити для допомоги:

Номер картки ПриватБанк 5168 7456 0163 4691

Лафазан Олександр

Фото: Цензор.НЕТ