WTF?
     
З ланцюгами проти влади: у Броварах АТОвець вирішив голодувати у відповідь на бездіяльність посадовців (ВІДЕО)

На Майдані Свободи учасник АТО з Нацгвардії Віктор Гребенюк оголосив голодування у відповідь на бездіяльність влади міста щодо захисників України. Чоловік пообіді 6 вересня прикував себе ланцюгами до лави і під дощем чекав на реакцію посадовців, передає Трибуна-Бровари.

Вранці Віктор прийшов до міської ради, аби отримати відповіді на запити річної давнини. Підтримати бойового товариша прийшли інші військовики, зокрема учасник АТО Анатолій Фатєєв. Міського голови Ігоря Сапожка на робочому місці не було, бо він захворів, тому АТОвців зустрів заступник мера Григорій Голубовський. 

АТОвець вже звертався до влади Броварів у вересні минулого року. Тоді керівник відділу зв’язків з населенням мав надати письмову відповідь на запити чоловіка, які стосувалися земельних питань. Та за рік Віктор так і не отримав відповіді.

Серед питань, розгляду яких вимагає Віктор, є виділення земельних ділянок під гаражі, організація санаторно-курортного лікування для учасників бойових дій, діяльність  радника міського голови з питань АТО Станіслава Мальця.

За словами заступника міського голови Григорія Голубовського, відповіді на заяви АТОвця нададуть якнайшвидше.

Фото: Авангард Ато Броварії, Трибуна-Бровари; відео: Трибуна-Бровари