WTF?
     
Долю срібних медалей чемпіонату Броварського району з футболу серед команд 2-ї ліги буде вирішувати мандатна комісія федерації Броварського району

05.09.2017 року в актовому залі БВУФК відбулось засідання федерації Броварського району з футболу, на якому було піднято питання матчу 10-го туру чемпіонату Броварського району з футболу серед команд II ліги між ФК "Юніон" з Броварів та ФК "Шевченкове" із однойменного села.

 

Тоді перемогу здобули гравці ФК "Шевченкове", але виявився один нюанс, який може зробити таку собі рокіровку в турнірній таблиці чемпіонату.

Справа в тому, що за "шевченківців" на гру був заявлений гравець (зазначений у протоколі на гру), який не був заявлений клубом на сам чемпіонат.

 

Згідно п. 9, статті 13 Регламенту змагань - якщо футболіст, який не має права приймати участь у грі, був внесений до заявки на матч, то команді зараховується технічна поразка (+-) в кожному з таких матчів, крім випадку, коли переміг суперник. В цьому разі результат матчу залишається. 
ФК "Юніон" разом з ФК "Альянс" звернулись до федерації Броварського району з футболу аби та взяла до уваги дані порушення з боку ФК "Шевченкове" та згідно регламенту прийняла справедливе рішення.

 

До офіційного звернення ФК "Юніон" були надані додатки протоколів заявок ФК "Шевченкове" на чемпіонат Броварського району з футболу серед команд другої ліги та матчу 10-го туру цього ж чемпіонату ФК "Юніон" - ФК "Шевченкове". Як видно, гравець ФК "Шевченкове" Ігор Боярінов, який був заявлений на даний матч дійсно не був заявлений на поточний чемпіонат.

Заявка гравців ФК "Шевченкове" на районний чемпіонат з футболу
 
Протокол матчу ФК "Юніон" - ФК "Шевченкове"

На сьогоднішньому засіданні федерації Броварської районної федерації з футболу, яку вели Ігор Сердюченко - заступник голови Броварської районної федерації з футболу, Михайло Гарбуза - голова суддівського комітету та Олег Столяр - голова мандатного комітету було повідомлено, що рішення щодо порушення регламенту буде розглядатись на засіданні мандатної комісії.
 

Своє слово сказав і представник ФК "Шевченкове" Василь Норик.

- На матч дійсно був заявлений Ігор Боярінов, який не був заявлений на чемпіонат, але дана заявка була зроблена помилково. Гравець не виходив на поле, він взагалі не був присутній на матчі. Тому прошу прийняти на це увагу та обмежитись дисциплінарним покаранням у вигляді суворої догани, жовтої чи, навіть, червоної картки гравцю, - висловився Василь Норик.
Цікаво, що буде робити Ігор Боярінов з даними картками, якщо він взагалі не заявлений на чемпіонат? Але регламент є регламент, і чорним по білому прописане покарання щодо порушенню даної статті. Помилково чи не помилково це трапилось - це не має значення.
Тож будемо чекати на справедливе рішення мандатного комітету, а поки що ФК "Шевченкове" залишається на другому місці чемпіонату, ФК "Юніон" - на четвертому. У разі справедливого рішення мандатного комітету відбудеться рокіровка у турнірній таблиці - "Юніон" та "Шевченкове" поміняться місцями в чемпіонаті Броварського р-ну з футболу серед команд II ліги.