WTF?
     
ФК "Юніон" - ФК "Рудня". Останній тур чемпіонату Броварського р-ну з футболу серед команд II ліги

В суботу 03.10.2015 року вранці о 10:00 в Броварах на центральному стадіоні СК "Спартак" відбудеться матч останнього 18-го туру в рамках чемпіонату Броварського р-ну з футболу серед команд II ліги між місцевим ФК "Юніон" та ФК "Рудня" з одноіменного села. Якщо для гравців ФК "Рудня" матч не буде впливати на турнірне становище і при любому розкладі команда посяде друге місце в групі та вийде в першу лігу чемпіонату Броварського р-ну з футболу, то нічия чи поразка ФК "Юніон" та перемога ФК "Пристань" з Богданівки проти ФК "Колос-2" з Великої Димерки, може змінити турнірну позицію "юніонівців" і команда з шостого місця може опуститися на сьоме. Тому з точки зору боротьби матч обіцяє бути напруженим та цікавим, особливо, якщо взяти до уваги поразку броварчан в першій очній зустрічі в с. Рудня з рахунком 2:0.

Перед матчем команда "Юніон" представить свого нового генерального спонсора за допомогою якого у міжсезоння клуб спробує підсилитись та з новими силами вступити в новий футбольний сезон.

Тож приходьте на матч ФК "Юніон" - ФК "Рудня" і ви дізнаєтесь першими, чи зможуть броварчани вдержати шосту позицію в турнірній таблиці та разом з командою познайомитесь з новим генельний спонсором ФК "Юніон".