WTF?
     
ДТП на розі вул. Незалежності та Металургів в Броварах: починаємо збирати "квіточки" через перекриття вул. Симона Петлюри

 

 

Вранці 30.08.2017 року в Броварах по вул. Незалежності на повороті з вул. Металургів трапилась ДТП за участі легковиків Renault та Audi.

Водій Renault, повертаючи з вул. Металургів, не пропустив водія "німця", який прямував в сторону промзони по вул. Незалежності, що призвело до зіткненя транспортних засобів.

 

Нащастя крім "залізних коней" ніхто не постраждав, але зазначимо, що після перекриття руху по вул. Симона Петлюри, вул. Металургів стала об'їзною і рух транспорту на даній ділянці став набагато жвавіший. Відсутність світлофорів на перехресті робить цю ділянку аварійно небезпечною.
Поспілкувавшись з ремонтниками на колекторі, нам повідомили, що нема фінансування від міста, тому відкриття руху по вул. Симона Петлюри затягується на невизначений термін.

Нагадаємо, що ще навесні у Броварах трапилась аварія на центральному каналізаційному колекторі, у зв'язку з якою рух транспорту від перехрестя вулиць Незалежності та Симона Петлюри до залізничного вокзалу частково обмежили.