WTF?
     
На виборах буде працювати телефон довіри

У Головному управлінні СБУ у м.Києві та Київській області розпочав роботу «телефон довіри». Про це повідомляється на сторінці Броварської міської ради. 

У Головному управлінні Служби безпеки України у м. Києві та Київській області для своєчасного виявлення, ефективного запобігання і припинення проявів терористичного та екстремістського характеру напередодні і під час чергових виборів депутатів і голів місцевих рад, які відбудуться 25 жовтня 2015 року, запрацював «телефон довіри».

Цілодобово зі стаціонарних та мобільних телефонів мешканці і гості Київщини можуть повідомляти про можливі правопорушення у ході виборчої кампанії за номером: (044) 226-32-32 та Броварський РВ ГУ СБУ у м. Києві та Київській області (04594) 6-24-00.

Для надійного забезпечення безпеки стосовно всіх учасників виборчого процесу Служба безпеки України вживає дієвих заходів.

У разі отримання Вами будь-якої інформації про можливі загрози мирному виборчому процесу можете телефонувати на вказаний «телефон довіри».

Крім того, повідомлення можна надсилати на електронну адресу Головного управління: gusbu_kiv@ssu.gov.ua.

Інформація, яка надійде до Служби безпеки України буде ретельно перевірена, і за результатами перевірки прийматимуться відповідні рішення.

Анонімність гарантується.

Прес-сектор Головного управління СБУ у м. Києві та Київській області.