WTF?
     
Броварський ФК "Юніон" наблизився до бронзи чемпіонату району з футболу

На Броварщині закінчився тринадцятий тур чемпіонату району з футболу. Матчі відбулися минулими вихідними, 26 та 27 серпня. Понад двадцять команд-учасниць турніру продовжують змагання за призові місця. Нагадаємо, цьогорічний сезон чемпіонату Броварського району стартував у перші дня травня.

У вищій лізі крім матчу між броварчанами з «Беркуту» та «Альтернативою», який не відбувся через відсутність останньої, у 13 турі поки не зіграли «Десна-2» та «Рудня». Гру перенесли на середу, 30 серпня. Розподіл місць у турнірній таблиці майже закріпився. Перше місце, як і раніше, посідає ФК «Беркут», за ним – «Асканія-Флора». Замикає трійку лідерів великодимерський «Колос». Однак його позиція ще може змінитися, бо лише на один бал від нього відстають «Рудня» і «Десна-2», які свій матч ще не зіграли.

Нагадаємо, що шевченківська «Альтернатива» вже третій тиждень знята з турніру.

Після 13 турів лідером першої ліги залишається ФК «Зазим’є». Цього разу гра з аутсайдером ФК «Димерка» не принесла гравцям Зазим’я клопотів. Матч вони закінчили, забивши п’ять переможних голів. Остаточно не вирішена доля другого і третього місць. Різниця між «Селтіком» і «Легендою» мізерна – лише один бал. Якщо у наступному турі поразку отримає збірна Світильні та Кулажинців, срібло зостанеться за командою Семиполок. А ФК «Димерка» попри чергову поразку, має змогу вийти на передостаннє 7 місце турнірної таблиці.

Матч між командами другої ліги «Юніон» і «Калита» міг не відбутися. Двоє гравців Калити не мали карток, які дозволяють футболістам вийти на поле. Президент ФК «Юніон» Руслан Семенець наполягав на тому, щоб калитяни, які не мали карток, участі у матчі не брали. Такі вимоги ставить районна федерація футболу. Капітан «Калити» запевняв, що просто не встиг до кінця оформити картки. Обидва гравці, один із яких – воротар, з Калити і є в заявці. Руслан Семець намагався телефоном зв’язатися з головою федерації, однак марно. Зрештою, матч все-таки вирішили провести.

Відкрили рахунок «юніонівці», тим самим зарекомендували себе як фаворита. За тим було ще два голи. На такий розвиток подій калитяни не розраховували. У відповідь вони влучили у ворота броврачан. У другому таймі калитяни забили свій другий гол – розрив між командами зменшився. За кілька хвилин до кінця калитяни з кутового знову забивають «юніонівцям». Зрештою, матч закінчився з рахунком 4:3 на користь господарів поля.

Результати матчів у вищій лізі:
Металург – Фаворит 1:1
Альтернатива – Беркут -:+
Колос – Красилівка 2:2
Ресмус – Асканія-Флора 3:5
Результати матчів у першій лізі:
Тарасівка – Селтік  2:4
Димерка – Зазим'є 0:5
СМ-25 (Семиполки) – Княжичі 2:3
Плоске – Легенда 1:4
Результати матчів у другій лізі:
Богданівка – Бобрик 2:1
Княжичі-2 – Арсенал 2:0
Юніон – Калита 4:3
Шевченкове – Альянс 1:0