WTF?
     
У Броварах мешканці багатоповерхівки потерпають від викладачки англійської, яка зібрала у своїй квартирі гори мотлоху

  У Броварах жінка перетворила свою квартиру на смітник. Мешканці будинку не знають, як вплинути на сусідку-хламітницю. Депутат міської ради Галина Негода, яка живе поряд із нею, звернулася до місцевих посадовців на сьогоднішній оперативній нараді.

  Жінка живе на сьомому поверсі у будинку по вулиці Незалежності, 6. Раніше вона викладала англійську мову в дев'ятій школі. Торік жінка пішла з посади, але продовжила заробляти як репетитор.

  За словами мешканки будинку, сусіди викликали поліцію, коли жінка забула зачинити двері квартири, - думали, що в приміщенні може бути труп. Коли жителі багатоповерхівки разом з правоохоронцями ввійшли до квартири, жахнулися. Увесь простір до стелі заповнений мотлохом, а скрізь стоять посудини з фекаліями. А в передпокої на м'якому стільці знайшли електроплиту. Тепер мешканців будинку хвилює не лише постійний сморід, а й загроза пожежі.

  За словами керівника КП "Броваритепловодоенергія" Василя Андрєєва, місцева влада важелів впливу на жінку немає. Потрапити в її квартиру неможливо, адже це приватна власність. Жителі можуть побесідувати з горе-сусідкою. Якщо розмови не допоможуть, доведеться діяти радикально. Треба отримати висновок пожежної служби, санепідемстанції й з ними вже подавати позов до суду. Тільки з рішенням Феміди судові виконавці, депутати та різні служби зможуть зайти до квартири.