WTF?
     
Броварчанин Федір Скляренко виступив у фіналі нацвідбору Дитячого Євробачення (ВІДЕО)

  Одинадцятирічний броварчанин Федір Скляренко взяв участь у національному відборі Junior Eurovision-2017. Сьогодні, 25 серпня, у прямому ефірі Першого Національного хлопець змагався за право представляти Україну на цьогорічному Дитячому Євробаченні в Грузії. У фіналі юнак не переміг, поступившись Насті Багінській.

 

  Федір навчається у шостому класі Биківнянської школи, яка, до речі, театральна. Навчання хлопцю мало подобається. Федя навіть жартує, що найулюбленіший його предмет – перерва. Після уроків юний співак поспішає до музичної школи, де вчиться грі на саксофоні, фортепіано, джазовому вокалу та естрадній хореографії. Вперше заспівав Федір у 3 роки, коли мама, викладач вокалу, помітила у сина хист до співів.

  У національному відборі броварчанин виступав із піснею «Давай, співай» («Come on. sing»), яку хлопець написав сам. Композиція жвава, драйвова та ще й з реп-вставкою. «Вона (конкурсна пісня, – прим. ред.) мені дуже подобається. Нею я ніби закликаю усіх співати», – розповідає юний співак.

  У фіналі броварчанин виступав під сьомим номером. На сцену Федя вийшов разом із трьома знайомими, які послужили хлопчику за балет. А за лаштунками хлопчика підтримувала його мама та одночасно викладач Оксана разом із ватагою друзів.

  – Пісня запам’ятовується. Вона має шанси стати хітом. Але мені не вистачило твоєї посмішки, шарму. В тебе свій стиль і це вже 90 відсотків успіху, прокоментувала виступ Феді співачка Світлана Тарабарова.

  Співак ROZHDEN сказав, що виступ хлопчика був дуже радісним.

  За результатами голосування телеглядачів і журі до Тбілісі на Дитяче Євробачення поїде Анастасія Багінська з Білої Церкви. Дівчинка стала відомою два роки тому після телепроекту «Голос. Діти». Тоді Настя дійшла до суперфіналу, але, зрештою, поступилася перемогою Роману Сасанчину. Крім головного призу – право представляти Україну в Грузії –, юна співачка отримала у подарунок мобільний телефон і навушники.