WTF?
     
На День Незалежності в Броварах по вул. Київська таксі Uber спровокував ДТП

 

 

24.08.2017 року близько 21:00 в Броварах на перехресті вул. Київської та вул. Короленка трапилась ДТП за участі Chevrolet Aveo (таксі Uber) та Toyota Camry.

Тойота, в якій перебувала сім'я з двома дітьми, їхала по вул. Київська зі сторони Чернігова. Таксі Шевроле рухався зі сторони Києва і на перехресті з вул. Короленка, проігнорувавши правило дорожнього руху (пропустити транспортний засіб, який рухається головною дорогою), поїхав на розворот та зіткнувся з Тойотою. Удар прийшовся на лобову частину автомобіля Тойота та пасажирські передні двері Шевроле.

 
Нащастя ні водій, на пасажири Тойоти не постраждали так, як спрацювали всі подушки безпеки. В Шевроле постраждав пасажир, який в момент ДТП перебував на передньому пасажирському сидінні, на яке прийшовся удар. Швидка медична допомога доставила постраждалого в Броварську центральну районну лікарню з черепно-мозковою травмою. Всі учасники ДТП є мешканцями м. Бровари.

Журналіст "At Brovary" намагався поспілкуватися з водієм таксі Uber, який після аварії прибрав все маркування служби таксі, але останній поводив себе агресивно та відмовився надати будь-яку інформацію. 
Працівники Броварського відділу поліції, які займалися оформленням дорожньо-транспортної пригоди, теж були не сильно говірки, але сказали, що однозначно вважають винного в аварії водія автомобіля Шевроле. На запитання, чи перевіряли водіїв на вміст в крові алкоголю, полісмени відповіли, що поки що ні, що цим буде займатись слідчий Білько Володимир.

 

О 23:40 за автівкою Шевроле приїхав евакуатор, який завантажив постраждалий транспортний засіб та повіз на безкоштовний штрафмайданчик у Березані. Через декілька хвилин забрали і автомобіль Тойота.
Близько двох с половиною годин, поки оформлялась ДТП і пошкоджені автомобілі знаходились на обох смугах дороги по вул. Київська, утворився затор і рух цією ділянкою дороги був частково обмежений