WTF?
     
Спланована провокація чи халатність Савченко: Сапожко прокоментував інцидент із картою України без Криму та Донбасу

Мер Броварів Ігор Сапожко прокоментував інцидент із картою України без Криму та частини Донбасу, яку розмістили на святковій сцені. Журналісти, активісти, депутати міської ради та звичайні броварчани поспілкувалися з очільником міста перед церемонією покладання квітів до пам’ятника Т. Г. Шевченка.

За словами міського голови, це була «спланована провокація». Його, Ларису Виноградову та Інну Савченко підставили. А пані Савченко зосталася винною, оскільки саме вона погоджувала святкову атрибутику з заступником міського голови Ларисою Виноградовою. На запитання до Ігоря Сапожко, чи несе він відповідальність за інцидент, мер відповів: «у будь-якій ситуації є доля моєї відповідальності».

Лариса Миколаївна стверджує, що відділ культури погодив з нею зовсім інші макети. Атрибутика, яку їй представляли, відповідала ідеям Дня незалежності. Пані Виноградова демонструє макет банера, який погодила. На ньому зображенні соняшники.

Крім того, мер міста наголосив на тому, що буде розпочато службове розслідування під його контролем. Інну Савченко відсторонено від виконання обов'язків начальника відділу культури.

На захід приїхав і депутат Київської облради Олег Іваненко. Він обурений ситуацією, що склалася у Броварах, і вважає її результатом «кадрової політики». За словами політика, провина також лежить на тому, хто призначив Інну Савченко на посаду начальника відділу культури.

Нагадаємо, учора сцену до святкування Дня незалежності, яку встановили на головній площі міста, прикрасили банером із зображенням карти України без тимчасово окупованого Криму та частини Донбасу. За кілька годин плакат зняли у присутності правоохоронців, депутатів і учасників АТО. Очільниця відділу культури Інна Савченко взяла провину на себе. Одразу після того, як ганебний банер зняли, жінку повезли на допит. У поліції відкрили кримінальне впровадження за ст. 110 ч. 1 «Посягання на територіальну цілісність» ККУ.

Ввечері 23 серпня Ігор Сапожко на своїй сторінці у Facebook прокоментував інцидент з ганебною мапою. Як зазначено у повідомленні, безпосередньо в день монтажу сцени, пані Савченко «вирішила змінити святкове оформлення сцени, розмістивши на ній злополучний банер, який паплюжить кордони нашої держави».

- Чому вона прийняла таке рішення? Де вона взяла цей банер? Чим саме керувалась пані Савченко у своїх діях? Зараз ці питання вивчаю особисто я та правоохоронні органи, - написав мер Броварів..