WTF?
     
Стела кращих підприємств Броварів

  Ще напередодні 385-ої річниці Броварів у центрі міста, навпроти Майдану Свободи, з’явилася дивна конструкція. Як пізніше з’ясувалося, поблизу будівлі Броварської міської ради встановили стелу, на якій зобразили 23 найкращі підприємства міста. До речі, подібні постаменти – звичайна практика для великих європейських міст.

  Зачинателями такої справи виступили місцеві бізнесмени. На їхню думку, броварчани та гості міста мають знати свої найкращі виробництва, так би мовити, в обличчя. На сьогодні встановили лише 23 таблички, а це означає, що потрапити у цей список може кожне підприємство. Це має стимулювати фірми до конкуренції, боротьби за пальму першості.

  Поки що на стелі розміщено 23 найменування місцевих потужностей. Зокрема, серед них:

  ПАТ «Київхліб» - публічне акціонерне товариство «Київхліб» – визнаний лідер хлібопекарного ринку України. 
До складу компанії входить 6 виробничих майданчиків  у столиці, а також 5 в Київській області, – в містах Бровари, Макаров, Сквира, Біла Церква і Фастів.

  ТОВ «Бровари-Пластмас» - виробництво і постачання пластикових труб. Підприємство займає міцні позиції на трубному ринку, поставляє свою продукцію в країни СНД.

  ТОВ «Мрії збуваються» - одне з провідних підприємств в області виробництва високоякісних, сучасних шкільних зошитів в Україні.

  Транспортно експедиторська компанія «Діана Люкс Логістик» - пропонує клієнтам високоякісні транспортні послуги на всіх етапах процесу руху вантажу по м. Київ та Україні.

  ТОВ «Торговий Дім Ліза» - є одним з провідних підприємств м Бровари, яке спеціалізується на наданні в оренду площ комерційної нерухомості.

  ПрАТ «БРОТЕП-ЕКО» - працює в сфері енергозберігаючих технологій промислового водопостачання в складі групи підприємств "БРОТЕП" з 1 994 года. Группа підприємств "БРОТЕП" заснована в 1990 році і складається з підприємств, що виробляють промислову продукцію та надають послуги з організації, модернізації або реконструкції систем оборотного водопостачання. ПрАТ "БРОТЕП-ЕКО" включає завод з виробництва градирень, проектне бюро, інженерний центр і сервісну службу.

  ТОВ «Бровафарма» - є одним з найбільших в Україні засновників і виробників засобів для захисту тварин.

  ПАТ «Броварський завод пластмас» - вже багато років займає провідні позиції серед найбільших підприємств України в галузі переробки пластичних мас.

  ПП «Бест» - випуск майонезу в асортименті з найякіснішої сировини від відомих вітчизняних та закордонних виробників. Продукція постачається підприємствам торгівлі та громадського харчування практично по всій Україні.

  ТОВ «Бриз» - займаються наданням будівельних та монтажних послуг

  ПрАТ «Броварське шляхово-будівельне управління №50» - має більш ніж 37 річний досвід будівництва, реконс-трукції та ремонту магістральних автомобільних доріг на території України та колишнього Радянського Союзу.

  ТОВ «Київгума» - провідний виробник гумових виробів в Україні.

       ТОВ «Метінвест» - Метінвест - міжнародна вертикально-інтегрована гірничо-металургійна група компаній, яка управляє кожною ланкою у виробничому ланцюзі створення вартості, від видобутку залізорудної сировини і вугілля до виробництва напівфабрикатів і готової металопродукції. У структуру групи входять видобувних і металургійних підприємств, що знаходяться в Україні, Європі та США, а також мережа продажів з охопленням всіх ключових світових ринків.

  ТМ "Стоун Лайт" - виробник бетонних блоків  на новому високоякісному німецькому обладнанні у відповідності з європейськими стандартами.

  ТОВ «Сілган метал пекеджинг Бровари» - це сучасне розвинуте виробниче підприємство, що входить до складу холдингу «Сілган Метал Пекеджинг», яке об'єднує в собі більше 15 заводів з виробництва металевої упаковки на території Росії, СНД та Європи.

  ПАТ «Софія» - трикотаж в'язаного одягу.

  ТОВ «Рітім», - виготовлення та транспортування бетонних сумішей,  бетонування за допомогою бетононасосу та інші послуги.

  Мережа будівельно-господарських гіпермаркетів «Епіцентр» - національна мережа будівельно-господарських гіпермаркетів «Епіцентр К» – лідер з роздрібної торгівлі DIY-ринку в Україні, що надає можливість придбати якісний товар для будівництва та ремонту, cаду та городу, оздоблення та оформлення житла у форматі «ВІД і ДО», а також скористатися численними додатковими послугами на території всієї України.

  ПрАТ "Спецбудмаш" - підприємство займається будуванням комунальних, дорожніх та спеціальних машин, виготовленням обладнання та запчастин до них.

  ТОВ «Поліпласт» - на сьогоднішній день в портфелі компанії три торгові марки, що спеціалізуються на випуску високотехнологічних будівельних сумішей:
ТМ «Поліпласт» - сухі будівельні суміші та грунтовки преміум класу;
ТМ «DOPS» - сухі будівельні суміші та грунтовки економ класу;
ТМ «GreenLine» - фасадні та інтер'єрні фарби, декоративні штукатурки, грунтовки та емульсії.

  ТОВ «Алютех» - виробничо-збутова компанія, що представляє «АЛЮТЕХ» на території України. Підприємство має високотехнологічні виробничі лінії для виготовлення секційних воріт та збірки ролетних конструкцій, а також сучасні склади для широкого асортименту продукції «Алютех» (алюмінієві профільні системи, ворота, ролетні системи, автоматика).

  Компанія «ПЕРІ Україна» - найбільший світовий виробник і постачальник опалубки та будівельних риштувань.

  ДП «Зееландія» - це міжнародне підприємство, яке має дочірні підприємства, спільні підприємства та агентів більш ніж у 70 країнах світу. Основним видом діяльності компанії є розроблення, виробництво, продаж та дистрибуція сумішей для хліба та кондитерських виробів.

  То ж, як бачимо, вакантні місця ще є. Можливо завтра на стелі з’явиться табличка, присвячена і вашій фірмі. А наша редакція бажає Вам нових успіхів і високих звершень!

(Коментар від директора ПрАТ «БРОТЕП-ЕКО» Гришука Михайла Степановича)