У чемпіонаті Броварського району з футболу зіграно дванадцять турів. Перемога ФК "Юніон" - шанс на боротьбу за нагороди

Триває друге коло чемпіонату Броварського району з футболу. У команд-учасниць турніру позаду вже дванадцять турів. Чергові спортивні зустрічі пройшли 19-20 серпня на футбольних майданчиках району. Як відомо, стартував цьогорічний чемпіонат на початку травня.

Команда-учасниця вищої ліги «Асканія-Флора» програла требухівському «Фавориту» з рахунком 4:2. До програшу гравці Калинівки займали друге місце турнірної таблиці, відстаючи від лідера вищої ліги ФК «Беркут» на один бал. Броварчани перемогою над «Колосом» тільки підтвердили своє лідерство.

Шевченківська «Альтернатива» знову не приїхала на гру. Через це її супернику ФК «Рудня» присудили технічну перемогу. Чому команда другий тиждень поспіль не проводить матчі, невідомо.

Неочікувано для самих себе княжичани, які нині займають останнє місце турнірної таблиці, вибороли перемогу у матчі проти ФК «Плоске». Гра закінчилася з нищівним рахунком 5:1 на користь ФК «Княжичі». До цього «Плоске» ділило третій щабель з гравцями семиполківської «Легенди». Тепер, після чергової перемоги, «команда замикає трійку лідерів. Попри перемогу, вирватися з останнього місця «Княжичам» не вдалося.

Лідери другої ліги після дванадцятого туру залишаються незмінними. ФК «Богданівка» та ФК «Альянс» підтвердили свої позиції черговими перемогами. На третій щабель турнірної таблиці вирвалася команда Шевченкового. Місце у трійці лідерів команді забезпечила перемога над аутсайдером другої ліги ФК «Бобрик».

ФК «Юніон» поволі повертає собі минулу впевненість. Після перемоги над княжичанами в 12 турі броварчан від четвертого місця відділяє один бал. «Юніонівці» впевнено відкрили рахунок на перших десяти хвилинах гри. Та й після голу броварчани атакували ворота свого суперника. Однак другий м’яч «Юніон» забив тільки на початку другої сорокап’ятихвилинки. Після перерви княжичани вийшли на поле з новими силами і за півгодини забили одразу два голи. Вирішальним став м’яч, забитий броварчанами на останніх хвилинах гри. То ж матч закінчився з рахунком 3:2 на користь ФК «»Юніон.