WTF?
     
Броварчанин Федір Скляренко може потрапити на Дитяче Євробачення. Фінал національного відбору відбудеться 25 серпня

Юний броварчанин Федір Скляренко увійшов у десятку фіналістів національного відбору Junior Eurovision-2017. Вже 25 серпня у прямому ефірі Першого Національного хлопець позмагається за право представляти Україну на цьогорічному Дитячому Євробаченні. Сьогодні хлопець активно готується до виступу

  Федір Скляренко – учасник та лауреат багатьох всеукраїнських та міжнародних вокальних фестивалів та конкурсів – «Euro Music Dance», «Соловейко України», «Молода Галичина», «Чорноморські ігри», «Калейдоскоп талантів» (Польща) тощо. Раніше хлопець переміг у телевізійному проекті «Крок до зірок». Федя сам пише пісні, особливо йому вдаються композиції у стилі реп. Юнак навчається грі на саксофоні, фортепіано, джазовому вокалу та естрадній хореографії. Крім того, хлопець часто виступає для бійців АТО.

  Фінал національного відбору відбудеться 25 серпня. У прямому ефірі його покаже телеканал UA:ПЕРШИЙ. Того, хто представлятиме Україну на пісенному конкурсі, разом із журі обиратимуть телеглядачі за допомогою смс-голосування. Разом із броварчанином у фіналі змагатимуться ще 9 конкурсантів.

  Дитяче Євробачення-2017 пройде 26 листопада у столиці Грузії Тбілісі.