WTF?
     
Вночі в Броварах горіла квартира в багатоповерховому будинку. Підпал чи випадковість?

В ніч на 19.серпня в Броварах по вул. Київська 290 близько 02:00 трапилась пожежа. На першому поверсі багатоповерхового будинку полум'я охопило балкон. Пожежники прибули на місце пригоди через 40 хвилин, тому вогонь завдав великих збитків господарю квартири.

Господар квартири стверджує, що пожежа трапилась по причині навмисного підпалу. Начебто йому декілька місяців погрожували місцеві бандити за розповсюдження наркотиків.
Будь-яку причетність до наркотичних засобів господар постраждалої квартири заперечує, тому на початку літа звернувся до Броварського відділу поліції із заявою на погрози в його бік. Саме це звернення, як вважає чоловік, і розізлило бандитів, які і могли підпалити квартиру.

  

Нещодавно постраждалу квартиру господар здав в оренду сім'ї, у якої була мала дитина. Нащастя ні малеча, ні його батьки не постраждали. 

В Броварському відділі поліції підтвердили ситуацію навколо цієї пожежі та повідомили, що за даним фактом відкрито кримінальне провадження за статтею 194 частиною 2 ККУ, -  умисне знищення або пошкодження чужого майна, що заподіяло шкоду у великих розмірах, вчинене шляхом підпалу, вибуху чи Іншим загальнонебезпечним способом, або заподіяло майнову шкоду в особливо великих розмірах, або спричинило загибель людей чи інші тяжкі наслідки, - карається позбавленням волі на строк від трьох до п'ятнадцяти років.

Наразі проводиться експертиза, аби підтвердити версію господаря квартири про навмисний підпал.