WTF?
     
Небезпечне перехрестя в Броварах: на перетині вул. Гагаріна та Київської Рено зіткнувся з БМВ і перекинувся на дах (ВІДЕО)

На перехресті вулиць Гагаріна і Київської сталася аварія, в результаті якої перекинувся один автомобіль. ДТП трапилася сьогодні, 17 серпня, близько 16:10. Ніхто не постраждав.

Чорний автомобіль БМВ повертав на вул. Гагаріна, коли в нього вдарився жовтий Рено. Автівку БМВ від зіткнення тричі розвернуло, а Рено вдарився у брівку і перекинувся на дах. Ніхто з учасників ДТП за допомогою до медиків не звертався.

За словами очевидців автопригоди, жовтий Рено на високій швидкості їхав на червоний сигнал світлофора, не зважаючи на пішоходів, які переходили дорогу у дозволеному місці. Вони й постраждали б, якби на шляху Рено не опинився БМВ.

У результаті аварії утворився затор на вулиці Київській в обидва напрямки до перетину із вулицею Гагаріна. Транспортні засоби шукали об'їзних шляхів, через що ускладнений рух і вул. Ярослава Мудрого. Автомобіль, що перекинувся, забрав евакуатор.

Цікаво, що автомобілі мали однакові номерні знаки і відрізнялися лише серією.

Зазначимо, перехрестя вул. Гагаріна-Київська у Броварах давно охрестили небезпечним. Тут надто часто трапляються аварії. Минулої осені на перехресті не розминулася вантажівка "МАЗ" із місцевим автобусом, переповненим пасажирами. Маршрутка від зіткнення перекинулася.