WTF?
     
Найкраще абітурієнти з Броварів знають англійську та українську мову та літературу: оприлюднено регіональні дані ЗНО-2017

Український центр якості освіти оприлюднив регіональні дані ЗНО. Узагальнену інформацію про результати зовнішнього незалежного оцінювання з того чи іншого предмета можуть переглянути усі охочі.

Згідно з оприлюдненими даними, участь у тестуванні взяло 719 мешканців Броварів. Для порівняння, торішня кількість абітурієнтів була на 90 осіб більшою. Це не тільки цьогорічні випускники 11-х класів, а також випускники минулих років, студенти професійно-технічних і ВНЗ, учні, які здобували повну загальну середню освіту за кордоном.

Цікаво, що жоден з учасників ЗНО не проходив тестування з іспанської мови. На іспит з німецької зареєструвалося двоє броварчан. Один із них не набрав достатньої кількості балів. Абітурієнт із БСШ №5 складав тестування з французької. Іспит він написав на 160-180 балів. Російську мову обрали 10 абітурієнтів із броварської ЗОШ №9, ліцею технологічного профілю та школи екстернів БНВО. Двоє з учасників тестування не подолали поріг.  

Загальний результат тестування з російської мови

Найкращими знавцями англійської мови виявилися випускники броварської ЗОШ №10. Одразу 33% учасників тестування з десятої школи склали англійську на 180-200 балів. Найгірший результат в учнів ліцею технологічного профілю БНВО. З двох абітурієнтів один не подолав поріг тестування, інший отримав 100-120 балів. Середній результат броварчан на іспиті з англійської коливається у межах 120-160 балів.

Загальний результат тестування з англійської мови
Іспит з української мови найкраще вдався випускникам п'ятої школи - майже 38% абітурієнтів отримали результат від 180 до 200 балів. Учням ліцею БНВО українська мова не піддалася. 45% його випускників взагалі не подолали поріг, ще 40% отримали найменший результат. Лише 17% абітурієнтів із Броварів склали тестування на 180-200 балів. Зазначимо, іспит з української мови та літератури є обов'язковим.

Загальний результат тестування з української мови та літератури

Складним для броварчан видався тест з історії України. З 504 учасників тестування найвищі результати отримали учні десятої, другої, п'ятої, сьомої і дев'ятої шкіл міста. Тільки 6% абітурієнтів отримали 180-200 балів, 10% не подолали поріг. Найнижчі результати у представників БВУФК.

Загальний результат тестування з історії України

Найкращі знання з природничих наук виявилися у випускників БСШ №7 - два найвищі результати з хімії та стільки ж із біології. Абітурієнти з гімназії імені С. І.Олійника стали кращими у географії. Найменший результат випускників гімназії - 140 балів. Для учнів БВУФК, навпаки, це найкращий результат.

Цього року фізика не користувалася популярністю серед учасників ЗНО. Лише 68 броварчан обрали її для проходження тестування. Математику складали 320 абітурієнтів із Броварів.

У рейтингу шкіл Київської області за підсумками ЗНО-2017 найвищі місця у Броварах посіли школи №5 і №7, НВК і гімназія імені Степана Олійника. Найгіршим у місті став Ліцей технологічного профілю БНВО. Броварська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №5 посіла 18 місце у рейтингу шкіл Київщини.