WTF?
     
Рятувальники поспілкувалися з мешканцями Літок, де нещодавно вогонь забрав життя хлопця

Рятувальники звернулись до мешканців села Літки, де нещодавно вогонь забрав життя дитини.

Про це повідомляє пожежно-рятувальна команда Броварів.

З місцевими мешканцями провели роз’яснювальну роботу щодо необхідності суворого дотримання правил пожежної безпеки у повсякденному житті.

Так, 16 серпня фахівці ДСНС провели комплексне відпрацювання села Літки. Цей населений пункт був обраний не випадково, адже  вчора тут на пожежі загинув 16-ти річний  юнак, а його вітчим отримав опіки.  

Саме проблеми з пожежною безпекою  в будинку, вживання алкогольних напоїв і призвели до таких сумних наслідків.
Під час профілактичних заходів рятувальники довели селянам статистику основних надзвичайних подій, що виникали на території області упродовж поточного та минулих років, причини їх виникнення та наслідки.

 Активну участь у відпрацюванні взяли представники місцевих органів влади та громадські активісти, адже до  багатьох мешканців Літок із «так званої групи ризику» рятувальники не могли потрапити навіть за допомогою поліціянтів. А саме  такі люди в  більшості випадків і створюють загрозу виникнення пожеж.

Посиленою увагою і турботою учасники рейдів оточили дітей, з вини та за участю яких нерідко виникають пожежі, особливо у період канікул. Батькам же порадили не тільки ховати подалі сірники, запальнички та інші небезпечні предмети, а й більш детально роз’яснювати малечі, до чого можуть призвести пустощі з вогнем та як не допустити лиха.

 

Також населенню вручалися тематичні пам’ятки та листівки, що містять усі необхідні правила та рекомендації, дотримання яких дозволить уникнути біди.

За результатом відпрацювання, на сесії  сільської ради будуть розглядатися питання про надання допомоги в приведенні до ладу пічного опалення та електрогосподарства малозабезпеченими та самотнім літнім людям. 

Фото: 5 ДПРЗ м. Бровари та Броварське районне управління ГУ ДСНС України
Головне  управління ДСНС України у Київській області