WTF?
     
Броварчани п'ять днів відзначатимуть 26-ту річницю незалежності України: програма свята

Програму святкування Дня Незалежності оприлюднив відділ культури Броварської міськради.

Броварчани почнуть відзначати річницю незалежності України за день до свята. Протягом 09:00 - 10:00 23 серпня у місті відбудеться урочисте підняття Державного Прапора. У цей час броварчани, яким у цьому році виповнилося 16 років, привселюдно отримають паспорти. Священики та пастори релігійних громад міста проведуть молебень за Україну.

Безпосередньо у День Незалежності, 24 серпня, броварчани покладуть квіти до пам’ятника Т. Г. Шевченка. Захід заплановано на 10:00. З 12:00 до 16:00 проходитиме ІХ Міжнародний фестиваль краси, професійної косметик, прикрас та аксесуарів, в рамках якого відбудуться командні змагання «Батли – Бої без правил» на тему «Моя країна – Україна». На 18:00 заплановано церемонію нагородження. О 18:40 священики знову прочитають молебень за Україну. І вже о 19:00 на броварчан чекатиме святковий концерт. На сцену, яку встановлять на Майдані Свободи, піднімуться гурти «БІЛА ВЕЖА», «Fight 2 Night» та інші.

Крім того, 24 серпня, у міській бібліотеці проходитиме книжково-ілюстративна виставка «Україна: становлення держави».

У п'ятницю, 25 серпня, пройде другий у Броварах фестиваль фарб «Холі». Нагадаємо, перший фестиваль барв пройшов у червні цього року. Цього разу на свято запросили більшу кількість артистів, ді-джеїв. Крім того, у рамках свята проведуть пінне шоу. «Холі» почнеться о 18:00 на Майдані Свободи. За годину до того тут виступатимуть колективи Броварського міського клубу.

Наступного дня, 26 серпня, пройде молодіжний концерт «Літо Peace», на якому виступить гурт «BARAHTA». Імена усіх виконавців поки не оголошують. Концерт почнеться о 18:00.

Закінчать святкування Дня Незалежності у неділю, 27 серпня. У цей день свої заходи влаштовуватиме благодійний фонд «МАТЕРИНСЬКА ТУРБОТА».