На Броварщині пройшли матчі одинадцятого туру чемпіонату району з футболу. ФК «Юінон» зазнав чергової поразки

Триває друге коло чемпіонату Броварського району з футболу. Минулими вихідними, 12-13 серпня, команди-учасниці провели чергові спортивні зустрічі. На сьогодні минуло вже 11 турів. Нагадаємо, що минулого тижня гравці повернулися на футбольні майданчики після кількатижневої перерви. Стартував цьогорічний чемпіонат на початку травня.

Свої позиції у чемпіонаті підтвердили лідери віщої ліги. «Беркут» здобув перемогу у матчі проти представників Гоголева і посів перше місце турнірної таблиці (31 бал). На одне очко від нього відстає калинівська «Асканія-Флора», яка 13 серпня перемогла броварчан із «Металургу» з рахунком 2:0.

Матч між ФК «Десна-2» (Погреби) та шевченківською «Альтернативою» не відбувся. Команда Шевченкового не змогла приїхати на гру, то ж спортсменам присудили технічну поразку. Чому так сталося, невідомо.

Ім'я фаворита першої ліги вже відоме. ФК «Зазим'є» впевнено очолює трійку лідерів з 27 балами у своєму активі. А в 11 турі команда стала лідером за кількістю забитих голів. Так, одразу 7 м'ячів прилетіло у ворота княжичах. Третє місце між собою поки що ділять ФК «Плоске» та ФК «Легенда» – у них по 20 балів. Обидві команди цього разу здобули перемоги над своїми суперниками – Тарасівкою та Димеркою.

Нічиєю закінчився матч між гравцями другої ліги ФК «Арсенал» і командою Бобрика. Спортсмени запекло боролися за перемогу, однак відкрити рахунок так і не спромоглися. А от нічия у грі з «Калитою» не дала можливість спортсменам з Шевченкового потрапити на третю сходинку турнірної таблиці. Чергової поразки зазнали гравці «Княжич-2». Броварчани з «Альянсу» забили їм два м'ячі.

Втрачає минулу впевненість броварський ФК «Юінон». В 11 турі він зустрічався з «Богданівкою», яка сьогодні є лідером другої ліги. Господарі поля - мешканці Богданівки, відкрили рахунок після перших тридцяти хвилин гри. «Юінонівців» пропущений м'яч, звісно, засмутив, втім вони продовжували боротися. До останньої хвилини рахунок не змінювався. Броварчани мали не одну нагоду забити суперникам, однак до кінця гри так і не зробили цього – то не влучали, то воротар «Богданівки» грав на відмінно. Тільки на останній з шести доданих хвилин «Богданівка» влучає вдруге і «Юінон» програє з рахунком 2:0. Тепер броварчани займають 5 місце турнірної таблиці (15 балів).