WTF?
     
Підземні контейнери, сортувальна лінія і майже тисяча сміттєвих баків: чого чекати броварчанам від нового перевізника відходів «Амуссон-Київ»

З 1 серпня у Броварах працює новий перевізник сміття ПП «Амуссон-Київ». Компанія прийшла на заміну ТОВ «Комунтранс», договір з яким розірвали ще у березні цього року через систематичне порушення графіка вивезення відходів. Наприкінці червня «Амуссон-Київ» виграв конкурс і на 5 років був оголошений новим перевізником. Наші журналісти зустрілися з директором підприємства Сергієм Маковським і поставили йому запитання, чого ж чекати броварчанам від нового перевізника.

Приватне підприємство «Амуссон-Київ» було засноване у 2008 році. Компанія займається вивезенням і сортуванням відходів. Для цього підприємство має власний спецтрансопрт, контейнерний парк, що налічує сотні контейнерів, і систему навігації.

Запитань до нового перевізника накопичилося немало. Так, на останній оперативній нараді керівників місцевих ЖЕКів нарікали на те, що підприємство змінило ще не всі сміттєві баки. Сергій пояснює, проблема з новими контейнерами справді була. На тендер було оголошено 300 контейнерів на усе місто. Коли компанія почала роботу, з’ясувалося, що сміттєвих баків потрібно вдвічі більше (близько 650).

– Ми кожного дня стикаємося з тим, що цифри змінюються. Сьогодні треба 100 контейнерів, завтра ще 200. А швидко переправити їх через митницю неможливо, бо вони йдуть з-за кордону. Якби ж був першочерговий список, скільки на який ЖЕК, вулицю потрібно контейнерів Доводиться своїми силами закуповувати, довозити, розповідає директор підприємства.

На сьогодні «Амуссон-Київ» встановив майже всі нові контейнери. Зокрема, на території ЖЕК-3 та ЖЕК-4. Кілька старих металевих баків поки залишається на території першого ЖЕКу. Пан Маковський каже, з такими металевими контейнерами вантажникам найбільше клопоту. Вони надзвичайно тяжкі, діряві та ще й протікають. Крім того, у них часто зламані колеса.

На базі «Амуссон-Київ» у Броварах сьогодні знаходяться сотні пластикових євроконтейнерів для збору сміття. Сюди їх завезли після того, як у місті встановили усі 300 контейнерів, на які було оголошено тендер. Першочергово вони планувалися як сміттєві баки для сортування відходів. Так вони використовуються в Європі. Але у Броварах вони замінятимуть звичайні сміттєві баки. Контейнери, вироблені за кордоном, надійніші. Порівно з вітчизняними накопичувачами, яких вистачає на 2 роки, ці служитимуть містянам 8-10 років, при умові дбайливого ставлення до них.

Коли підприємство замінить звичайні сміттєві баки, перейде до встановлення контейнерів, призначених для сортування сміття, так званих «дзвіночків». На базі підприємства знаходиться 51 таких контейнерів, кожен з яких коштує понад 10 тисяч гривень. На кожному «дзвіночку» будуть позначки, що сюди потрібно викидати: скло, пластик, пляшки та органіка. А-от недопалки в них кидати не можна. Контейнер може спалахнути від однієї сигарети. Сергій каже, що люди поки не готові сортувати сміття. Та й до контейнерів ставлення не найкраще.

З новим перевізником до міста прийшли і європейські технології збору сміття. «Амуссон-Київ» встановить у Броварах кілька десятків підземних контейнерів, кожен з яких досягає 2,40 метрів заввишки і вміщає в себе 5 євроконтейнерів. Вони не протікають, тому смороду від них не буде. Виробництвом контейнерів займалася фінська компанія «MOLOK». Крім того, підземні накопичувачі зручні у використанні. Сергій Маковський пояснює, встановлювати їх потрібно в місцях скупчення звичайних сміттєвих баків. У Броварах є майданчики, на яких розміщені по 8-9 контейнерів. Перелік адрес, де встановлять накопичувачі, визначатимуть спільно із міською радою. «Це наші інвестиції в місто. Таким чином можна закрити проблемні ділянки у Броварах», – каже директор компанії-перевізника.

Своєї черги на території контейнерного парку у Броварах нині чекають 23 фінські накопичувачі. Ще 8 стоять на базі у столиці. Вартість усіх підземних контейнерів складає більше 2 млн гривень. Контейнери готові до встановлення, потрібно лише дочекатися дозволів на їх встановлення.

Один із таких підземних контейнерів може з’явитися у дворі будинку по вул. Короленка, 64В. Один за одним там розташований десяток сміттєвих баків. У вівторок, 8 серпня, на місце виїжджали представники різних служб, аби розібратися, чи можуть комунікаційні мережі завадити встановленню підземних контейнерів. Виявилося, ані лінії електромережі, ані каналізація та газові труби під можливим місцем будівництва не проходять. А от по задній стінці огорожі проходить вода. Усі спеціалісти впевнені, що на заваді стануть льохи, які розташовані впритул до нинішніх сміттєвих баків. Адже місцеві мешканці відмовляться демонтувати власні погреби.

«Амуссон-Київ» заключив договори з мийками на очищення контейнерів. Сміттєві баки митимуть партіями, по 15-20 за один раз. Їх ввозитимуть з міста, а після мийки повертатимуть. В осінню дощову погоду роботи це вкрай важливо.

Минулого тижня броварчани скаржилися у соцмережах на гори сміття біля будинків. За словами пана Маковського , кілька днів дійсно були перебої з вивезенням відходів через те, що компанія працювала за старими графіками «Комунтрансу». Але тепер водії призвичаїлися до цих графіків і маршрутів.

Нині для вивезення сміття з міста задіяно 4 одиниці спецтранспорту, двоє з яких – новенькі Форди. У кожному автомобілі двоє осіб: оператор і водій. Увесь непотріб відправляють на полігон «Десна-2» біля Рожівки. Крім того, частину непотребу відправляють на сортувальні лінії.

Ми також хочемо запустити свою сортувальну лінію. Це суттєво зменшить навантаження на полігон. Туди ввозитимуть тільки органіку, побутове сміття. Поки складно сказати, коли ми зможемо збудувати сортувальну лінію. Але у нас є досвід, і ми можемо це зробити, – розповідає Сергій.

Аби сміття вивозили з приватного сектора, його мешканцям потрібно придбати спеціальні пакети з фірмовою наклейкою і штампом компанії. Зробити це можна в кількох магазинах міста. Поки що таких закладів у Броварах 6: магазин «Олімп» (вул. О. Онікієнка, 127), «Калина» (вул. Гагаріна, 11А), «ВВП» (вул. Київська, 152), «Каштановий» (вул. Я. Мудрого, 10), «Борисфен» (вул. Шевченка, 10Б) і «Славутич» (вул. Київська, 95). Перший тираж пакетів вже розкупили і нещодавно підприємство отримало нову партію. Крім того, купити пакети можна безпосередньо в офісі, заключивши договір з компанією. В такому разі доведеться дещо пововтузитися з документами – для підписання договору знадобиться паспорт та ідентифікаційний код.

Один великий пакет коштує 18 гривень. Він вміщає до 40 кілограмів непотребу і витримує 26 літрів води. За маленький пакет проситимуть близько 6 гривень. Ціна на нього приблизна, оскільки націнка з магазинами ще не узгоджена. До того ж у цю суму вже включена вартість вивезення.

Варто наголосити, що викидати будівельне сміття, землю, листя та рідини в звичайні пакети заборонено. Це може нашкодити гідравлічній системі автомобіля, який ввозитиме це сміття. Для ремонтних відходів передбачені окремі пакунки. Їх вивезення – це окрема послуга.

Для пільговиків пакети безкоштовні. Їх кількість залежить від відсотка пільг у людини. Наприклад, той, хто має 100% пільг, може щомісяця отримувати 2 великих або 4 маленьких пакети. Які саме, обирає людина. Сергій радить сім’ям, які складаються з 3-4 людей, брати великий пакет. Його цілком вистачить на тиждень, а то й більше.

Щоб отримати пільги, потрібно звернутися до офісу компанії (вул. Металургів 52/1 ) з документами, визначеними законодавством. Для оформленні знадобляться копії пільгового посвідчення, довідки про склад сім’ї, ідентифікаційного коду, паспорта чи свідоцтва про народження, пенсійного посвідчення. Письмову заяву можна заповнити вже в офісі.