WTF?
     
Спеціальна комісія здійснила черговий рейд закладами торгівлі на Броварщині

Комісія, що займається перевіркою закладів торгівлі, ресторанного господарства та побутового обслуговування населення, обстежила магазини у Красилівці.

Про це йдеться на офіційному сайті Броварської районної державної адміністрації.

На всі заклади торгівлі лише один працівник не мав медичної книжки. У одному магазині не було куточка споживачів. Ще в одному його розмістили в недоступному місці. Десь не вистачало книги скарг та пропозицій.

Один магазин рпродавав сигарети, не маючи ліцензії на право роздрібної торгівлі тютюновими виробами. У двох крамницях взагалі не показали сертифікати на продукцію.

У двох закладах, які не мають статусу кафетерію, реалізовували пиво на розлив.

Одразу в трьох крамницях не було вивіски щодо заборони продажу пива, слабоалкогольних напоїв, та тютюнових виробів особам, які не досягли 18 років. У двох закладах такі  таблички були надруковані на звичайному папері формату А4.

В одному магазині не витриманий температурний режим. Температура в холодильнику була 7о С при максимальній температурі зберігання продуктів харчування 6о С.

Без маркування або стікерів з відміткою про дату виробництва та кінцевого терміну зберігання продавались м'ясо, печиво, в’ялена риба. В чотирьох магазинах зайшли  продукти харчування, термін придатності яких закінчився. В присутності членів Комісії харчі зняли з реалізації.

У двох закладах торгівлі разом продавали продукти харчування та побутову хімію. Одразу в трьох магазинах харчі зберігали на підлозі, під ногами у покупців.

Нагадаємо, спеціальна комісія вже перевірила заклади торгівлі та харчування у Пухівці, Княжичах, Гоголеві і Богданівці.