WTF?
     
І сміх і гріх. Як намудрували з реконструкцією перехрестя

  Місяць старалися, щодня робили, а в результаті дістали облизня. Такими слова можна охарактеризувати ситуацію, що склалася після реконструкції перехрестя вулиць Київської та Шевченка. З дорогою все ще більш-менш зрозуміло: збільшили кількість смуг для руху прямо на Київ і праворуч на вул. Шевченка. А ось на адекватне «покращення» тротуару сил не вистачило.

  По-перше, встановили стовпчики, якими нібито огородили проїзну частину від тротуару. Виглядає красиво, але на ділі – зовсім непрактично. Тепер відстань від огорожі до забудов - менше половини метра. Мамі з дитячим візочком доведеться зіткнутися з труднощами, долаючи це перехрестя.

  Але це все не так цікаво. Стовп і світлофор, які «височіють» прямісінько з нової бруківки – ось це вже справжній креатив! Дорогу розширили, бруківку поклали, огорожу виставили, а стовп перенести забули. Не зрозуміло, чи то не помітили, чи то так треба, чи просто хтось не помітив помилку в проекті. Навіть одна людина не може нормально пройти, не «врізавшись» у стовп. То ж і доводиться зустрічатися зі стовпцем ніс у ніс.

  Якщо ж серйозно, обійти праворуч ці дивно розміщені опори фактично неможливо – тротуар звузили аж на 70 см.. Варто наголосити, шо згідно з нормативними документами ширина пішохідної доріжки має бути мінімум два метри. До речі, зливостік тепер також знаходиться на тротуарі. Не найкраще місце для нього.

  Владі міста та проектувальникам оновленого перехрестя варто звернути увагу на це недопрацювання. Воно, звичайно, до катастрофи не призведе, але й проблем від цього не зменшиться. Так чи інакше, ціна — гріш в базарний день такій роботі!