WTF?
     
Повітряна куля, шкільний ярмарок та інноваційні винаходи: початок навчального року у Броварах відсвяткують на дитячому фестивалі

Дитячий фестиваль БравоKids запрошує броварчан разом відсвяткувати початок нового навчального року. Цього разу святкування пройде біля ТЦ "Епіцентр".

Про це стало відомо з соціальних мереж.

Для батьків облаштують окрему локацію «Простір освітніх ідей», де в одному місці зберуться найяскравіші представники шкіл та позашкільних навчальних закладів.

Крім того, організатори передбачили масштабний шкільний ярмарок. Не обійдеться і без традиційних товарів від талановитих мам у відділі хенд-мейд та вже п’ятого ярмарку маленьких підприємців BRAVOKIDS.Fair.

Вперше у Броварах пройде конкурс для талановитих школярок 6-12 років «BRAVOДІВЧИНКА-2017».

Цього разу, як ніколи, багато уваги приділять технологічним новинкам, інноваційним знахідкам, які можуть полегшити навчальний процес. Для цього підготують окрему локацію, де поціновувачі футуристичних шедеврів зможуть знайти і протестувати мобільні додатки та програми для навчання, інтерактивних роботів, окуляри віртуальної реальності, 3Д принтери, персональні лазерні фабрикатори та багато-багато інших цікавинок.

Святкування розпочнеться 9 вересня об 11:00 на паркуванні біля торгівельного центру.

Організатори впевнені, вони зможуть переконати гостей у тому, що навчатися у Броварах цікаво і захопливо.