WTF?
     
Броварських правоохоронців звинувачують у співпраці з автовикрадачами

 Водій, який став жертвою автовикрадачів, звинувачує поліцію Броварів у покриванні злодіїв. Про це повідомляє Дорожній контроль.

 За словами водія Тамама Салама, у якого викрали "Лексус", слідчий поліції наполегливо відмовляється опитувати підозрюваних в крадіжці автомобіля, посилаючись на «перевантаження» і «недосип».

 - Мій «Лексус» викрали на наступний день після того, як його ремонтували на СТО, - розповідає Тамам Салама. - Автомобіль, в якому потрібно було поміняти амортизатори, мурижили на станції цілий тиждень. Майстри дуже переживали, щоб я не приїжджав за ним раніше. Я почав підозрювати недобре, і не дарма! А буквально на наступний день машину викрали прямо з-під вікон будинку.

 Очевидно, що працівники станції технічного обслуговування так довго тягнули час, щоб встигнути зробити дублікат ключа, влаштувати стеження за клієнтом, а після дати відповідну інформацію викрадачам. Таку версію Тамам надав поліції. Щоправда, слідчий Микола Жирнов цю інформацію отримав не одразу - на момент відкриття кримінального провадження він перебував у відпустці, за кілька днів - «відсипався після відпочинку», а потім зовсім вирішив, що викрадення - це «висяк», не вартий його уваги.

 - Жирнов не реагував на мої прохання поспілкуватися з підозрюваними, поставити їх на прослушку. Він відмахувався - не поспішай, це не терміново. Неначе знав, що далі мене чекає у «схемі», розробленій зловмисниками, - згадує Тамам.

 Далі почалися дзвінки з інформацією про те, що «Лексус» можна викупити. Спочатку автомобілістові дошкуляв якийсь чоловік, якого «уповноважили передати, що автомобіль знаходиться в Броварах і потрібно принести на вказане місце 4000 доларів. А інформація ця достовірна, бо знає начальник Броварського райвідділу поліції». Пізніше - цю інформацію підтвердив адвокат-посередник, «випадково» дізнався про біду автовласника.

 Слідчий Жирнов продовжував вдавати, що інформація про шантаж не стосується викрадення, і навіть не вніс її в показання. Правоохоронець з упевненістю заявляє, що автомобіль «коли-небудь» знайдуть. Кілька днів тому шантажисти запропонували ціну за викуп - до 2000 доларів.

 Зазначимо, викрадений автомобіль був з донецькими номерами. Тому його могли переправити за межі України на окуповану територію або в Росію.

Фото: Дорожній контроль