WTF?
     
Чоловік, якого звинувачують у наїзді на матір з дитячим візочком, стверджує, що жінка вигадала аварію (ВІДЕО)

 Раніше ми повідомляли про те, що близько 9-ти ранку у дворі будинку по вул. Незалежності, 12-В автомобіль Тойота ледь не збив жінку з дитячим візочком, у якому знаходився 10-місячний малюк. Учора з нами зв’язався водій автомобіля. Чоловік стверджує, що наїзду не було, дитина не постраждала, а матір малюка Катерина Багінська все вигадала. Це ж підтверджують свідки пригоди  і знайомі дівчини.

 Водій Тойоти Дмитро розповідає, як все було того дня. Він здавав назад. Праворуч і ліворуч від нього стояли автомобілі. Позаду йшла жінка з дитячим візочком. Коли чоловік її побачив, одразу зупинився. Автомобіль не встиг зачепити візочок. Дмитро вийшов з машини і перепросив у дівчини. Та почала кричати і лаятися. Чоловік не стримався, відповів тим самим і поїхав. Є свідки, які бачили, як все сталося. Вони підтверджують слова Дмитра.

 Зазначимо, на автомобілі Дмитра немає ні подряпин, ні вм'ятин, які мали б залишитися від наїзду на візочок.

 

  Раніше у розмові з нашим журналістом, Катерина стверджувала, що у малюка були подряпини та ґуля на лобі. Дитину тоді нібито відвезли в лікарню та зробили знімки голови. Однак той факт, що дитина не постраждала і до медиків із нею не зверталися, засвідчено у протоколі, який склала поліція на місці інциденту. Зі слів Катерини у документі зазначено, що внаслідок наїзду розбився її мобільний телефон. Дівчина оцінила нанесені збитки у 4 тис гривень. Хоча знайомі Катерини стверджують, що її мобільний розбитий вже давно.

 Після «нібито наїзду» матір з дитиною пішли до ресторану неподалік. Разом із ними була знайома дівчини, яка мешкає у тому ж будинку. Вона розповідає, що про інцидент чула, але не сприйняла серйозно:

 - Коли склалася ця ситуація, я не була присутня. Я з нею (матір’ю дитини, - прим. авт.) бачилася пізніше.Ми сиділи того дня в кафе. Візочок нормальний, дитина нормальна. Телефон, наскільки нам відомо, вона розбила раніше. До лікарні ніхто не звертався.

 Камери відеоспостереження зафіксували, як приблизно об 11:20 жінки з дитячим візочком заходять до закладу і сідають за столик. Це підтверджує також офіціант, який їх обслуговував.

 Чоловік Катерини претензій до водія Тойоти не має. Адже сам чудово знає, про розбитий телефон дружини і ґулю на лобі дитини.