WTF?
     
Одразу 7 районних підстанцій РЕМ вийшли з ладу. Світло на центральних вулицях Броварів може з'явитися вже завтра

Центральна частина Броварів на кілька днів залишилася без електроенергії через низку аварій на 7 районних підстанція. Про це на своїй офіційній сторінці  у Facebook написав мер Броварів Ігор Сапожко.

- У зв’язку з низкою аварійних ситуацій на 7 районних підстанціях у центральній частині міста, протягом декількох останніх днів спостерігається масове відключення електропостачання в районі вулиць Гагаріна, Лагунової, Короленка, - зазначив міський голова.

Через перебої у подачі електроенергії довідкова служба виконкому щодня приймає до 200 звернень.

Броварчани у Facebook скаржаться, світло в будинках на вул. Гагаріна, Марії Лагунової, Короленка повсякчас зникає. Не працюють і світлофори, від чого страждають автомобілісти.

За словами начальника Броварського РЕМу Юрія Сливи, така ситуація склалася через те, що  містяни перенавантажили електромережі. Підлили масла у вогонь і крадії, які поцупили обладнання на електричних підстанціях.

На ліквідацію пошкоджень задіяно додаткові бригади аварійників. Зараз несправними залишаються 5 ліній. За прогнозами енергетиків всі пошкодження усунуть протягом одного-двох днів.