WTF?
     
Wi-fi мережі у громадських місцях Броварів: міф чи реальність? Частина II

  Журналісти «Atbrovary» продовжують перевіряти обіцяні владою безкоштовні wi-fi-зони у громадських місяцях Броварів. Ми вже випробували мережу у парку «Перемога» і цього разу навідалися до парку ім. Тараса Шевченка і «Приозерного».

  Нагадаємо, попереднє випробування мережі, яке ми провели у парку «Перемога» і на головній площі міста, довело – Brovary Wi-Fi доступний та справді працює. Найбільша швидкість Інтернету на Майдані Свободи, проте підключитися до мережі можна лише під будівлею міської адміністрації.

  Гуляємо парком ім. Шевченка від автобусної зупинки до Храму Святителя Тарасія Константинопольського, а wi-fi мережі все немає. Лише повернувшись до дитячого майданчика, знаходимо потрібний Brovary Wi-Fi. Виявилося, підключитися можна не у самому парку, а на площі біля нього. Тож подивитися фільм у підніжжя пам’ятника Кобзареві не вдасться.

Швидкість інтернету на лавці в парку "Приозерний"
Швидкість інтернету на майдані біля парку ім. Шевченка
Wi-Fi від міської ради Броварів

  Наостанок ми залишили громадський wi-fi у парку «Приозерний». Про те, що швидкість мережі тут залишає бажати кращого, нам було відомо заздалегідь – містяни скаржилися. Однак реальність виявилася значно гіршою. Поки ми майже кілометр йшли повз відпочивальників на березі, гадали, що безкоштовної wi-fi-зони тут так і не знайдемо. Побоювання не справдилося. До Brovary Wi-Fi нам вдалося підключитися біля «затишної» лави у затінку дерев. Швидкість Інтернету тут, м’яко кажучи, нульова. Її ледве вистачає, аби перевірити електронну пошту. До речі, далі цієї лавки мережі немає.

  Зазначимо, на реалізацію цього проекту управлінню ЖКГ виділили 60 тис грн з міського бюджету.