WTF?
     
Оприлюднено графік відключення електропостачання у серпні

  У серпні  на кількох вулицях Броварів тимчасово обмежуватимуть електропостачання.

 Графік планових відключень електроенергії був оприлюднений на офіційному сайті КИЇВОБЛЕНЕРГО.

  У Броварах світло вимикатимуть лише чотири рази за серпень. 3 серпня через розчищення траси повітряної лінії без електроенергії залишаться мешканці вулиці Шевченка. Протягом 10-11 серпня вимкнуть світло у будівлях на вулиці Незалежності, 6В, Героїв УПА, 7-А, 5 та Львівській, 25. У понеділок, 21 серпня, електрики не буде на вулиці Гончара, Глібова, Ступака.

  Світло вимикатимуть з 08:00 до 17:00.

Повідомлення про ПЛАНОВІ відключення ліній по РП на Броварщині

Населенний пункт Вулиця Роботи Час
01.08
с. Рудня Шкільна Чистка траси повітряної лінії з 08:00 до 17:00
с. Рудня Шкільна Чистка траси повітряної лінії з 08:00 до 17:00
с. Требухів Ярослава Мудрого, Городня, Покровська, Тиха, пр. Тихий, Зелена Капітальний ремонт з 08:00 до 17:00
с. Тарасівка С/Т Богданівське, С/Т Волошка, ТОВ"Мега менеджмент прект", очисні споруди, ПП рима Капітальний ремонт з 08:00 до 17:00
02.08
с. Гоголів Островського, Воровського, Друця Чистка траси повітряної лінії з 08:00 до 17:00
с. Гоголів Требухівська, Яшника, Кірова Чистка траси повітряної лінії з 08:00 до 17:00
с. Літки база відпочинку з-ду Торгмаш Капітальний ремонт з 08:00 до 17:00
03.08
с. Русанів Першотравнева Капітальний ремонт з 08:00 до 17:00
с. Русанів Зоряна, Партизанська Капітальний ремонт з 08:00 до 17:00
смт Велика Димерка Поштова, Бобрицька, Морозова, Гоголівська, Горького, Заліська Капітальний ремонт з 08:00 до 17:00
04.08
с. Красилівка Щорса Чистка траси повітряної лінії з 08:00 до 17:00
смт Калита Скока, Франка, Щорса, Котовського Капітальний ремонт з 08:00 до 17:00
07.08
с. Требухів Гагаріна, Жукова Чистка траси повітряної лінії з 08:00 до 17:00
с. Опанасів Петровського, Радгоспна, Жовтневої революції ПЛАНОВІ РОБОТИ - РЕКОНСТРУКЦІЯ ДІЛЯНКИ ЛІНІЇ з 08:00 до 17:00
08.08
смт Велика Димерка Гоголівська, Горького Чистка траси повітряної лінії з 08:00 до 17:00
смт Калита Леніна, 7, 8, 20, 19, 43, 9, 10, 11, 18, 17, 23, дитсадок Капітальний ремонт з 08:00 до 17:00
с Плоске Гагаріна, Ватутіна, Сонячна Капітальний ремонт з 08:00 до 17:00
09.08
смт Калита Леніна, Квітнева, Сонячна Ремонт, заміна елементів мережі з 08:00 до 17:00
с. Шевченково Глібова Капітальний ремонт з 08:00 до 17:00
с. Світильня Зарічна, Корольова, Київська Капітальний ремонт з 08:00 до 17:00
с. Рожівка Ватутіна, Тичини, Піщана, Лісова Капітальний ремонт з 08:00 до 17:00
смт Калита Квітнева, Сонячна ПЛАНОВІ РОБОТИ -ПЕРЕКЛЮЧАННЯ\РЕЗЕРВУВАННЯ з 08:00 до 17:00
10.08-11.08
с. Семиполки Совхозна Капітальний ремонт з 08:00 до 17:00
14.08-15.08
с. Семиполки Совхозна Капітальний ремонт з 08:00 до 17:00
с. Залісся с. Залісся Чистка траси повітряної лінії з 08:00 до 17:00
16.08
с. Войков, Зоря с. Войков, Зоря Чистка траси повітряної лінії з 08:00 до 17:00
с. Требухів Леніна Капітальний ремонт з 08:00 до 17:00
17.08
с. Семиполки Шелупця, Лимара, Грицая ПЛАНОВІ РОБОТИ - РЕКОНСТРУКЦІЯ ДІЛЯНКИ ЛІНІЇ з 08:00 до 17:00
с. Семиполки О. Теліги, Старий Шлях, Матросова

ПЛАНОВІ РОБОТИ - РЕКОНСТРУКЦІЯ ДІЛЯНКИ ЛІНІЇ

з 08:00 до 17:00
с. Требухів Леніна Капітальний ремонт з 08:00 до 17:00
18.08
с. Гоголів Київська, Яблунева, Войтівська, Ковпака, Яшника, пр. Русановича, Требухівська, Київська, Вербицького Капітальний ремонт з 06:00 до 19:00
с. Гоголів Требухівська, Абрикосова, Красилівська Капітальний ремонт з 06:00 до 19:00
с. Семиполки Совхозна Капітальний ремонт з 08:00 до 17:00
с. Требухів Леніна Капітальний ремонт з 08:00 до 17:00
19.08
с. Гоголів Київська, Яблунева, Войтівська, Ковпака, Яшника, пр. Русановича, Требухівська, Київська, Вербицького Капітальний ремонт з 06:00 до 19:00
с. Гоголів Требухівська, Абрикосова, Красилівська Капітальний ремонт з 06:00 до 19:00
смт В. Димерка Квітнева Чистка траси повітряної лінії з 08:00 до 17:00
с. Богданівка Окружна, Травнева, Лермонтова, Садова, Жовтнева, Хмельницького, Ланова Чистка траси повітряної лінії з 08:00 до 17:00
21.08
с. Залісся с. Залісся Чистка траси повітряної ліні з 08:00 до 17:00
с. Богданівка Горького Капітальний ремонт з 08:00 до 17:00
28.08
с. Гоголів Молодіжна, Жовтнева Капітальний ремонт з 06:00 до 19:00
с. Гоголів Снігурова, Кожедуба, водонапірна башта Капітальний ремонт з 06:00 до 19:00
с. Залісся с. Залісся Чистка траси повітряної ліні з 08:00 до 17:00
29.08
с. Гоголів Молодіжна, Жовтнева Капітальний ремонт з 06:00 до 19:00
с. Гоголів Снігурова, Кожедуба, водонапірна башта Капітальний ремонт з 06:00 до 19:00
с. Зоря, смт В. Димерка с. Зоря, смт В. Димерка Чистка траси повітряної лінії з 08:00 до 17:00