WTF?
     
Кікбоксерське шоу в Броварах

3 жовтня 2015 року в Броварах в ТРЦ "Термінал" о 18:00 організація "PLECHO" проводить четвертий шоу-турнір по кікбоксингу «KICK&WIN» 2015 ЧЕМПИОНЫ PLECHO для любителів єдиноборств та гострів відчуттів.

Цього разу буде ще більше сюрпризів та несподіванних поєдинків. Організація "PLECHO" відібрала для вас приголомшливі склади команд учасників, кожен з яких достойно може представляти Україну на світовому рингу.

Хоча в ТРЦ "Термінал" біля 1500 місць, але їх завжди не вистачало для цього турніру. Тому поспішайте придбати білети на кращі місця льодової арени ТРЦ "Термінал".

Однією із зручностей буде розвозка від ст. метро "Лісова" до ТРЦ "Термінал" (Бровари) з 16:30 до 18:00 та з 22:00 до 23:30. Орієнтуванням на ст. метро "Лісова" буде помітний вказівник «KICK&WIN». Транспортним пропуском буде являтись білет на турнір. 

Президент організації "PLECHO" Руслан Коваленко:

Запрошуємо Вас на наші турніри, де ви станете свідком бойового спорту та справжнього видовища. Ви відчуєте те, що неможливо відчути, сидячи за екранами телевізорів. Обіцяю Вам, що Ваша кров закипить і Ви, нарешті, дізнаєтесь, як це бути живим по-справжньому. Наші турніри - це гримуча суміш спорту та убивчого неймовірного шоу. Чекаємо та обіцяємо перевершити ваші очікування.