WTF?
     
Той, хто хоче бути здоровим, частково вже видужує. Броварчанка потребує допомоги, щоб повернутися до повноцінного життя (ВІДЕО)

Щоб насолоджуватися життям, потрібно працювати над своїм здоров'ям. Яскравим прикладом цього висловлювання є існування в останні роки броварчанки Наталії Калити, про яку ми повідомляли в кінці минулого року.

 

Через нестерпний біль Наталія була змушена звернутися до ортопедів-травматологів. Як з’ясувалося, над Наталією нависла загроза в тридцять п’ять років провести решту свого життя в інвалідному візку, якщо не наважитися на декілька складних та дорогих операцій. Незважаючи на не підйомну вартість для родини Наталії (від 250 тис грн. на чотири оперативних втручання), вибір був очевидним.

  

Лікарі КОКЛ (Киівської обласної клінічної лікарні) взялися, в прямому сенсі, поставити дівчину на ноги. За період із жовтня 2016 року Наталія вже перенесла три операції: ендопротезування правого кульшового, лівого колінного  суглобів та операцію з корекції правої гомілки.

  

За цей період Наталія двічі вчилася ходити та на короткий період поверталася до активного способу життя. В цьому їй дуже допомагала підтримка друзів, колег по роботі, родини та коханого чоловіка.

 

І хоча менш ніж за рік на відновлення здоров’я (оперативне втручання, протезування, ліки, реабілітація) родина Наталії витратила більш ніж 250 тис грн., попереду ще одна операція з корекції лівої гомілки (жовтень 2017 року). Вартість останньої - близько 35 тис. грн.

І хоча вже спостерігається позитивна динаміка рухливості суглобів, без останньої операції всі три попередні не мають сенсу.

Наразі родина Наталії вже вичерпала джерела надходження коштів в необхідних об’ємах та сподівається на допомогу небайдужих, аби в 36 років відновити здатність ходити самостійно та відчути радість повноцінного життя.

Реквізити для допомоги:

Номер картки Приват Банк 5168 7423 5738 4241

Калита Наталія Володимирівна (067 407 62 64)