WTF?
     
Антимонопольний комітет розглянув скаргу учасників тендеру на утеплення будівель п'ятої школи у Броварах

 Утеплення будівель Броварської спеціалізованої школи №5 викликало зацікавлення Антимонопольного комітету. Вартість реконструкції склала 12 млн гривень, передає "Трибуна-Бровари".

  Фірму, яка мала б виконати ремонтні роботи, обирали на тендерній основі. У конкурсі брали участь три компанії. Переможцем було визнано ТОВ «Будівельна компанія «УКРКОМПЛЕКСБУД», яке запропонувало найвищу ціну — 11 953 637,41 грн.

 Дніпровську компанію «АфінаЦентр», яка запропонувала 10 050 567,38 грн, такий результат обурив. Товариство звернулось до Департаменту регіонального розвитку і житлово-комунального господарства Київської облдержадміністрації, аби протоколи засідання тендерного комітету скасували і визнали фірму переможцем закупівлі.

  Департамент вимогу «АфінаЦентр» не задовольнив, тому компанія подала скаргу до Антимонопольного комітету. Там звернення розглянули і зобов’язали Департамент регіонального розвитку та житлово-комунального господарства КОДА скасувати рішення про відхилення пропозиції ТОВ «АфінаЦентр» та визначення ТОВ «УКРКОМПЛЕКСБУД» переможцем закупівлі.