WTF?
     
На територію швейного цеху по вул. Богунській вдерлися рейдери (ВІДЕО)

Цього понеділка, 24 липня, рейдери захопили приміщення швейного цеху ТОВ «Ромвік» (вулиця Богунська, 22). Близько восьмої ранку на територію підприємства заїхали представники державної виконавчої служби разом із трьома десятками чоловіків із організації «Тризуб-січ» та ГО «Майдан». Власник підприємства у той час саме знаходився в лікарні.

Нагадаємо, що минулого разу, коли представники виконавчої служби намагалися вдертися на підприємство, приміщення відстояли.

Відстояти підприємство приїхали активісти та депутати міської ради Олег Шевчук, Андрій Лопатюк, Сергій Бойко і Сергій Батюк. З часом прибув і сам власник. На місце події викликали правоохоронців, які у суперечку активістів і рейдерів не втручалися.

Захисників цеху зібрався десяток. Рейдерів, у свою чергу, було втричі більше. Вони забарикадувалися на підприємстві, підперши ворота колодами. Депутати намагалися зайти на територію, але їх не пускали, чим порушували законодавство України. Прийняти заяву про це правопорушення поліціянти, які «наглядали за порядком», відмовилися.

Цього разу добровольчої сили не вистачило, аби відстояти приміщення цеху – представники виконавчої служби осіли на території підприємства. Тож депутати вирішили йти до міського голови, аби владнати ситуацію юридичним шляхом.

Після тривалої розмови з мером міста було вирішено отримати копію рішення Апеляційного суду, яким послуговується новий власник. А потім вести підготовку до розірвання договору оренди з «Сонячним кварталом». На підприємство тим часом мають зайти депутати та охоронна фірма, аби нові господарі не знищили майно швейного цеху.

Як відомо, ТОВ «Ромвік» в 1999 р. придбало у Райспоживспілки швейний цех по вулиці Богунській, 22 у Броварах. В 2015 р. приміщення продали відома власників через Запорізький суд товариству "Лелека", а потім – ТОВ "Сонячний квартал", власником яких є колишній помічник депутата Кузьмука від "Партії Регіонів" Дворский С.