WTF?
     
Депутата Київоблради від Броварів Романа Сімутіна хочуть виключити з «Солідарності»

  «Солідарність» виступає за виключення депутатів Київської облради В’ячеслава Соболєва та Романа Сімутіна з БПП.

  Про це повідомляє прес-служба партії.

  Київська територіальна організація партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» підтримує виборців, які ініціювали процедуру відкликання

  - Партія «БПП «Солідарність» готова надати організаційну та юридичну підтримку членам ініціативної групи у процесі відкликання депутатів обласної ради за народною ініціативою, - зазначено у повідомленні.

   Збори виборців, на яких діяльність депутатів визнали незадовільною, відбулися 15 липня.

  На сторінці спільноти Київ - Київщина Тайм у Facebook вказано, що збори на стадіоні "Патріот" були несанкціоновані. Участь у зібранні взяло понад 400 осіб, серед яких озброєні тітушки. На збори не пустили активістів і журналістів.

  - Жодна партія не може "ініціювати" такий процес, тому що це можуть зробити тільки жителі округу, а в моєму окрузі можете повірити мені на слово це не зробить ніяка нормальна людина, - написав на своїй сторінці у Facebook В’ячеслав Соболєв.

  Як відомо, в квітні 2016 року голова Київської обласної державної адміністрації Максим Мельничук призначив депутата від БПП Романа Сімутіна на посаду керівника Департаменту соціального захисту населення Київської ОДА. В'ячеслав Соболєв з 201 року входить до «Солідарності» та є членом бюджетного комітету.

Фото: Київ - Київщина Тайм