WTF?
     
Wi-fi мережі у громадських місцях Броварів: міф чи реальність? Частина I

  У парках і скверах Броварів з’явилися безкоштовні wi-fi-зони. Таке повідомлення було опубліковано на офіційному порталі міської ради. Згідно з оголошенням, безоплатне підключення до wi-fi у громадських місцях діє з 24 липня. Безперешкодно підключитися до мережі можна на Майдані Свободи, у парку «Перемога», парку імені Т. Г. Шевченка, «Приозерному» та у сквері «Юність».

  У міськраді запевняють, що в парку «Перемога» розміщено дві wi-fi-зони: біля фонтану та відкритих майданчиків «Шайба» і «Мушля». Ми вирішили перевірити, чи справді посеред парку можна підключитися до мережі. Громадський wi-fi наші журналісти випробовували на своїх смартфонах.

  У парку нас очікував приємний сюрприз – серед можливих точок доступу знаходимо потрібну. Біля «Шайби» вмикаємо мережу і телефон одразу пропонує підключитися до Brovary Wi-Fi. Ба більше, мережа і справді діє. Щоправда на високу швидкість тут можна не розраховувати. Щоб завантажити фільм або переглянути відеоролик, доведеться довго чекати. Втім перевірити електронну пошту чи «зависнути» у соцмережах можна без перешкод.

 Перш ніж перейти безпосередньо до веб-сайті, потрібно авторизуватися. При підключенні вам обов’язково запропонують переглянути офіційний портал міської ради.

  Наступна в списку – wi-fi-зона біля «Мушлі». Йдемо далі, а доступ до всесвітньої мережі не зникає. Швидкість Інтернету така сама – вистачить, аби поділитися з друзями новим селфі. А біля фонтану в парку ситуація з мережею покращується.

Біля міської адміністрації на Майдані Свободи найшвидший wi-fi
Швидкість мережі біля фонтану у парку "Перемога"
Brovary Wi-Fi біля "Мушлі" на перегляд фільму може не вистачити

  Матусі, які зі своїми дітьми граються на дитячому майданчику біля фонтану, про нововведення від міськради не знають. Вони кажуть, раніше вже намагалися підключитися до мережі, однак результату це не приносило

  Найкраще Wi-Fi-мережа працює на Майдані Свободи. Один тільки недолік – підключитися можна під будівлею міської адміністрації. Кілька кроків вбік – і мережа зникає.

  Зазначимо, на реалізацію цього проекту управлінню ЖКГ виділили 60 тис грн з міського бюджету.