«Юніонівці» провели товариський матч із командою Вищої ліги чемпіонату Броварщини з футболу

Броварський ФК «Юніон» провів товариський матч в рамках підготовки до нових матчів Чемпіонату Броварщини з футболу. Минулої суботи, 22 липня, броварчани зустрілися з командою Вищої ліги «Десною».

«Юніонівці» не змогли зібратися оптимальним складом, як планувалось перед грою. На матч не приїхав воротар. Команда подалася по допомогу до ветеранів, яких було четверо.

Обидві команди під час гри створили багато гольових моментів. Ініціативою володіли представники Погребів. Втім і броварчани не витрачали увесь час в обороні. Рахунок відкрила «Десна» наприкінці першого тайму.

У другій 45-хвилинці гра була майже рівною. Після перерви «юніонівці» зібралися та забили два м’ячі. «Десні» гол забили Обебедуо Поль та Струтинець Віталій. Зрештою, матч закінчився з рахунком 3:2 на користь господарів поля.

Наступної суботи, 29 липня, команда зіграє з лідером першої ліги ФК «Зазим'є».