WTF?
     
Броварчанка, яка минулого року постраждала внаслідок лікування в БЦРЛ, чекає на трансплантацію нирок

Броварчанка Вікторія Кузьміна, яка після народження другої дитини вимушена другий рік поневірятися медичними закладами, продовжує лікування. Нині матір двох дітей готується до трансплантації нирки.

Нагадаємо, у травні минулого року жінка народила хлопчика у Броварському пологовому будинку. Вікторії лікарі зробили кесарів розтин. Після операції у породіллі почалися серйозні проблеми зі здоров’ям.

Зараз Вікторія знаходиться в Інституті хірургії та трансплантології імені Шалімова, де минулого тижня перенесла операцію з видалення пролежнів. За кілька днів після хірургічного втручання жінка мала повернутися додому, втім через постійно підвищену температуру була змушена зостатися в лікарні. Як і раніше, доводиться робити гемодіаліз. Через це жінку майже увесь час нудить і тяжко ходити.

– Температура кілька днів не спадає, постійно піднімається до 40 °С. Тому залишили під наглядом на якийсь час, – розповідає Віткорія.

Якщо температура Вікторії нормалізується, за два тижні жінці пересадять нирку. Ця трансплантація могла б вирішити безліч медичних проблем. Донором обрали матір Вікторії. Разом із нею вони вже пройшли повну підготовку до операції. Хірургічне втручання проводитимуть в тому-таки Інституті Шалімова. Дату трансплантації поки не назначили.

  

Лікування та операції коштують не дешево, каже Вікторія. Фінансово родині допомагає спонсор, ім’я якого поки не називають. Жінці, як і раніше, допомагають рідні та знайомі. За дітьми наглядають мама та сестра. Чоловік увесь час проводить з дружиною.

Маленький Ельдарчик здоровий і вже бігає. А старша дочка Евеліна цієї осені вперше сяде за шкільну парту.

– Якщо все буде гаразд і за півтора місяці зроблять операцію, то відправлю її (дочку, – прим. ред.) у перший клас. Та й взагалі, як вилікуюся, покличу всіх на шашлики, – жартує Вікторія. – Другий день народження за два роки святкуватиму в лікарні. Минулий провела в реанімації і цей, схоже, зустріну там само. Сподіюсь, що наступний вже святкуватиму з дітьми.

Фото взяті з сторінки Вікторії у соцмережі