WTF?
     
Бровари та лівий берег Києва залишились без інтернету. Диверсія чи випадковість?

 

 

21.07.2017 року біля 11 годин ранку в мешканців Броварів почав пропадати домашній інтернет.

Як потім вияснилось в Києві в підземній шахті, якою проходять магістральні кабелі, трапилась пожежа. Більша частина кабелів, які відповідають за інтернет м. Бровари, сіл Броварщини, лівобережної частини Києва були пошкоджені. Деякі інтернет провайдери перейшли на резервні канали. Один з таких інтернет провайдер "Бровіс".

Також на резервних каналах працював і місцевий інтернет провайдер "SkyNet". 

 

 

Були провайдери, які відразу залишились без резервного каналу. Керівництво та працівники цих провайдерів в соцмережах вибачалися за тимчасові незручності, пов'язані з даною аварією.

Відразу на ліквідацію масштабної аварії було викликано біля 20-30-ти бригад від різних інтернет провайдерів м. Києва. Під час ремонтних робіт було відключено і резервні канали, тому біля 17:00 вже всі провайдери м. Бровари та лівобережної частини столиці залишились без прийому сигналу. На сторінці в соцмережі інтернет провайдера "Бровіс" технічний директор повідомляє про припинення роботи резервного каналу.

 

 

 

Десь о 22:00 відновлювальні роботи почали приносити позитивні результати - поступово почав з'являтись інтернет в деяких провайдерів.

Станом на 23:45 робота біля аварійного колодязя триває. 

-  Зараз 23-43, а на лівобережці розкладені столи, зроблене освітлення - хлопці варять оптику, - повідомляє Олександр Гришук, технічний директор інтернет провайдеру Бровіс, який від початку моніторить ситуацію навколо аварії.

Що стало причиною загоряння, поки що невідомо і офіційних версій ніхто не висував.
Комічний випадок нам розповіли працівники одного з інтернет провайдерів. Серед тисячі телефонних дзвінків, які заполонили всі офіси, що надають послуги інтернету, був цікавий дзвінок. Бабця з села Квітневе (Димитрово) так обурилась відсутністю інтернету, що інколи в словах розпачу проскакували нецензурні висловлювання. 

- Худоба не кормлена, город не копаний, що ж я без інтернету буду робити, - кричала в слухавку літня мешканка Квітневого.

Як вияснилось, бабуся через інтернет грає в симулятор "Ферма".
Тому маємо надію, що "фермерша" з Квітневого до ранку зможе покормити поросят та зібрати буряки, а хлопці, озброєні ліхтарями та зварювальними апаратами їй в цьому допоможуть.

Нагадаємо, що на початку квітня цього року невідомими злоумисниками була скоєнна діверсія. На дистанції Київ-Бровари було покоджено 7 кабелів зв'язку. Місто Бровари також залишилось без інтернета.