WTF?
     
Замість того, аби узаконити встановлення МАФу на бульв. Незалежності, «Київхліб» поставив ще два павільйони (ВІДЕО)

МАФ місцевого хлібзаводу, який минулого тижня незаконно встановили на бульв. Незалежності учора демонтували. Конструкція могла б простояти біля комунального ринку ще місяць, втім ПАТ «Київхліб» встановило ще два таких павільйони: на вулиці Короленка та на території Броварської центральної лікарні. Павільйони були обладнані та готові розпочати торгівлю. Така нахабність підприємця і спонукала виконавчі служби міста до рішучих дій, передає «Трибуна-Бровари».

Павільйон «Київхлібу» на Незалежності демонтували комунальні служби та працівники спецвідділу на чолі із заступником міського голови Олександром Рєзніком і місцевим депутатом Борисом Дудком. МАФ відвезли на територію КП «Бровари-Благоустрій». Там він буде, допоки «Київхліб» не сплатить санкції, які еквівалентні вартості задіяння техніки під час демонтажу.

За словами Олександра Рєзніка, «Київхліб» мав розпочати узаконення встановлення павільйону на бульв. Незалежності

- Якби «Київхліб» звернувся офіційно до міської ради з відкритим проханням, пропозиціями та бажанням вести переговорний процес у законному руслі, МАФ на Незалежності б може стояв би ще місяць, — зазначив Резнік.

Планували знести і МАФ на вул. Короленка, втім поки зробити це неможливо – не минуло 3-х визначених законодавством днів після вручення припису про демонтаж.

- Але ж за ці три дні підприємство встановить обладнання, завезе продукцію і розпочне торгівлю! Ось тоді вже складно буде щось зробити. Парадокс: люди порушують закон і тут же законом прикриваються!», — обурено сказав заступник міського голови.

На місце події прибули і представники хлібзаводу. Їм запропонували самостійно прибрати МАФ на Короленка.

За словами комунальників, підприємство не буде найближчими днями завозити у павільйон свою продукцію.