WTF?
     
На Броварщині провели спортивний фестиваль

  У Гоголеві провели спортивний фестиваль для дітей та дорослих. 15 липня на шкільному стадіоні зібралися спортсмени зі всієї Броварщини. Учасники фестивалю грали у футбол та волейбол, теніс. За призи змагалися також у пауерліфтингу та армреслінгу.

  Під час змагань діяв фуршет, де кожен охочий міг поласувати смачненьким і втамувати справу різними напоями. Кожен учасник дитячого турніру поласував морозивом.

     У дитячому турнірі з футболу перемогу вибороли господарі поля, друге місце за Футбольною академією ім. В. Ващука, третє – у ФК «Требухів» (філіал ФА ім. Ващука). Дитячий ФК «Юніон» посів ІV-те місце. Кращим гравцем обрали Териха Михайла з Академії Ващука. Звання найліпшого бомбардира здобув Менжега Олександр, а воротаря - Твердохліб Артем («Юніон»).

  Серед дорослих футболістів перше місце посіла команда Гоголева, друге – требухівчани, третє – у Красилівки.

 

  - Хочу подякувати організаторам. Для діток це було справді спортивне свято. Дуже добре, що в наш час є небайдужі люди, які розвивають спорт, пропагують здоровий спосіб життя як серед дітей, так і серед дорослого населення, - розповідає президент ФК «Юніон» Руслан Семенець.

  Голова сільської ради Гоголева зазначив, що такий фестиваль планують зробити щорічним.

Фото: ФК «Юніон»