WTF?
     
Татусі, це свято для Вас: День батька у Броварах

  Так вже історично склалося, що третя неділя вересня в українців асоціюється з поки що новим і таким потрібним для нашої країни святом – Днем батька. Тато і мама – найрідніші люди у житті кожного з нас. Їм ми завдячуємо всім, чого досягли. Але, не зрозуміло чому, татусів влада «не долюблює». День матері в Україні офіційно відзначається щорічно, починаючи з 2000-го року, у другу неділю травня. А свято усіх татусів у нашій країні й досі не визнане, хоча різні громадські організації у кожному місті все ж відзначають це свято.

  Цьогоріч Бровари також приєдналися до святкування Дня батька. Організували це свято Броварський молодіжний центр «Freeway» та християнська церква «Нове життя» за підтримки Броварської міської адміністрації. То ж броварчани вітали своїх татусів 26 вересня у парку "Приозерний".

  Організатори заходу розповіли про те, що хочуть, аби святкування Дня батька впровадили на національному рівні:

  - Це свято лише нещодавно впровадили в Україні, та й то не на офіційному рівні. Мета сьогоднішнього заходу - ввести День батька в суспільне життя українців, підтримати чоловіків і залучити їх до ективного сімейного життя. Ми хочемо, аби члени кожної родини об’єдналися і стали єдиним цілим.

  Для родин, які прийшли на захід, організували найрізноманітніші розваги: конкурси, майстер-класи, спортивні ігри та естафети. До речі, за участь у всіх цих веселощах учасники отримували «смайли», своєрідну святкову валюту, за яку потім купували щось цікавеньке дітям.

  Як би парадоксально це не звучало, але на святкуванні Дня батька найбільше розважалися діти. Разом з батьками вони танцювали, відгадували загадки, стрибали в мішках, грали у настільний футбол, бавились з м’ячем. Витратили усю свою енергію дітки також на батуті. Розважали дітей учасники молодіжного центру «Freeway». Саме вони і проводили усі конкурси та ігри.

  Любителі фотографуватись будь-де і будь-коли мали змогу зробити цікаві світлини на фоні різнокольорових стрічок, які весь час розхитував легенький вітерець. Фотографувалися навіть цілими сім’ями! Аби світлини вийшли кращими, діткам давали таблички з написом: «#День_батька_Бро». Протягом дня, більше сотні людей зробили такі фото.

Музика супроводжувала гостей протягом усього свята: з одинадцятої ранку і до п’ятої вечора. Ді-джей тішив глядачів сучасними ритмами та мелодіями. А після усіх забав захід продовжився святковим концертом, на якому виступали творчі колективи молодіжного центру «Freeway» та християнської церкви «Нове життя».

  Перший День батька у нашому місті минув чудово. Дітлахи веселилися, батьки тішилися, усі святкували. Ось тільки дітки дещо втомилися. Але ж від такої втоми отримуєш лише задоволення. Гості свята з захватом поділися своїми враженнями від святкування:

  - Чудове свято! Нам усе надзвичайно подобається. Син особливо вподобав настільний футбол. Просто не можу його звідти відтягнути. Побільше б нам таких свят. Сьогодні ввечері обов’язково привітаємо нашого татуся.

  Привітайте своїх татусів з Днем батька та нагадаєте їм про свою любов. І робить це не лише на свята. Адже без сім'ї нема щастя на землі.