WTF?
     
У Броварах водій збив чоловіка на пішохідному переході та втік з місця аварії

  Близько 20:10 14 липня на пішохідному переході на перетині вул. Шевченка та Київської автомобіль збив чоловіка.

  Автомобіль Фольксваген гольф на пішохідному переході збив чоловіка. Водій автівки з місця аварії втік. Молодий чоловік за кермом повернув з вул. Шевченка на вул. Київську, а потім на вул. Гоголя. У соцмережах розшукують свідків ДТП.

  У коментарях до повідомлення броварчани писали, ніби у постраждалого зламаний хребет. Втім, як розповів нам капітан поліції Володимир Шуб, у чоловіка виявили незначні травми.

  За словами правоохоронця, водія-втікача вже спіймали.

18.04.2017 року редакції "At Brovary" дружина потерпілого чоловіка повідомила, що на її чоловіка здійснив наїзд підліток, а справу про ДТП правоохоронці намагаються "зам'яти".

Наразі потерпілий перебуває в лікарні, не встає та постійно перебуває на знеболюючих.

Того ж дня в лікарню до постраждалого приходив батько підлітка, який здійснив наїзд на чоловіка. Як повідомляє дружина постраждалого чоловіка, бувший міліціонер не захотів фінансово допомогти з лікуванням.

Вчора був батько водія. Говорили. Мій чоловік сказав, що немає грошей на лікування. Він відповів: ПОЗИЧТЕ ДЕСЬ. Чиясь дитина невдало покаталась, а ми повинні страждати. Думали мирно вирішити. Не захотів, - говорить дружина.