WTF?
     
Обшук у броварського свободівця (відео)

У суботу, 26 вересня, тривають обшуки у зв'язку з подіями під Верховною Радою 31 серпня. Озброєні автоматами люди вломилися в будинки Лери Бурлакової в Києві і Сергія Бойка в Броварах.
«Вибивають двері у Лєри Бурлакової, журналістки, бійця-добровольця», - написав глава ВО «Свобода» Олег Тягнибок у Фейсбуці.

Сама пані Бурлакова написала: «Приїхали на два дні з війни. Ми у мене удвох з бійцем «Айдара». За дверима - міліція з автоматами. Кажуть, що до сусідів, але ломляться чогось сюди. Метро «Житомирська», Котельникова 89, кв. 54. У мене ще й телефон не включається. Нам би адвоката або якусь моральну підтримку. Ордер на мене, але щось мені підказує, що візьмуть нас обох ».

Про обшук у Сергія Бойко повідомила активістка Тамара Шевчук. «У Сергія Бойко зараз обшук. Проводять цей обшук автоматники. Всіх поставили обличчям в підлогу ... Навіть малого брата Сергія. Прохання до ЗМІ - під'їжджати в Бровари, вул. Лагунова 2 », - зазначила вона у Фейсбуці.

Як повідомляв НБН, вранці 26 вересня обшуки почалися в будинках голови Контрольно-ревізійної комісії ВО «Свобода» Олега Гелевея, заступників голови Одеської організації «Свободи» Олександра Станкова і Гліба Громова, першого номера списку ВО «Свобода» до Одеської обласної ради Костянтина Васильця, голови Київської обласної організації «Свободи» Ігоря Сабія.

(Відео Громадське Бро )

Голова Броварської міської організації «Свобода» Олег Шевчук прокоментував видавництву "Трибуна Бровари" обшук міліцією у квартирі свободівця, броварчанина Сергія Бойка:

— Я не знав про обшук, інакше був би на ньому присутній. Спілкувався з мамою Сергія Бойка та його молодшим братом. Вони мені розповіли про те, що люди, які ввірвалися до нього в квартиру з автоматами, сказали, що у них був наказ: буцімто, в квартирі є зброя і її треба брати штурмом. А у тієї матері ще двоє дітей, одна з яких інвалід.

Це просто тварі! Вони хочуть «Свободу» прибрати?

Сьогодні був обшук у Валерії Бурлакової (журналіст видання «Український тиждень» та доброволець «Карпатської Січі» — Т.Б.). Яке відношення вона має до подій 31 серпня біля Верховної Ради, якщо у той час вона перебувала на фронті?!

Де зараз знаходиться Сергій Бойко?

— Він на фронті. Складається враження, що хочуть пересаджати всю «Свободу». Може навіть статися так, що він повернеться додому і його посадять. Можуть і мене «закрити» і кого завгодно. Я ж був біля Верховної Ради і багато броварчан також було. Тепер усіх «позакривають»?

Сергій на фронті. Чого вони його тут шукають? Нехай поїдуть у Піски і там пошукають. Бояться? Це вони тут герої на дітей автомати наставляти.

 

А ось як цей обшук прокоментував і сам Сергій Бойко, який на даний момент знаходиться в зоні АТО та захищає нашу країну: